Antonela Berishaj vjen si stiliste, lançon brandin “ELLA.B”!

Në një kohë kur të gjithë po presim që Antonela të publikojë këngën e saj të parë, vajza nga Shkodra del jashtë...

Iniciativa e veçantë e studentes 20-vjeçare për fëmijët afganë!

Ajo është vetëm 20 vjeçe! Studente e vitit të 2-të, e Universitetit të Gjuhëve të Huaja, dega Anglisht....

Pak për Ritvanën, vajzën “e ftohtë” që po shohim në ekran!

Ritvana ishte konkurentja e parë vajzë që u bë pjesë e sezonit të ri rë Për’puthen. Vajza me...

Më kthe pas në këto kohë:- Konkurenti i Për’puthen mall për ish partneren!

Kohë më parë në mediat rozë u komentua ndarja e Arsimit me Pranverën (20- vjeçaren bukuroshe me të cilën ishte në lidhje...

Pak për djalin me buzëqeshjen më të bukur në Për’puthen!

Nuk besojmë që të keni kundërshtime përsa i përket “titullit” buzëqeshja më e bukur e këtij sezoni në Për’puthen.

Antonela Berishaj vjen si stiliste, lançon brandin “ELLA.B”!

Në një kohë kur të gjithë po presim që Antonela të publikojë këngën e saj të parë, vajza nga Shkodra del jashtë parashikimeve.

Antonela njihet për guximin, vendosmërinë, dëshirën për vëmendje, origjinalitetin, show-n që dhuron. Programi nga i cili u bë e njohur, i dha asaj mundësinë të tregonte veten. Historia e trishte e emigrimit dhe nënës heroinë që i kishte rritur me shumë sakrifica, përloti njëShqipëri të tërë. Antonela edhe pse pati shumë debate në studio dhe paragjykime nga publiku, ajo fitoi shumë simpatizantë të cilët e ndjekin hap pas hapi.

E rrirur në Itali, studimet e larta i ka kryer në Milano për “Design”.

Ish konkurentja e Për’puthen nuk ju nda botës së televizionit edhe pas përfundimit të emisionit. Shpesh e pamë në panele të ndryshme ku jepte opinionet e saj në lidhje me aktualitetin. Më pas Antonelës ju besua këndi i saj në “Top Arena”, ku intervistonte të ftuar që ishin personazhe publike dhe me ndikim. Gjatë gjithë kësaj kohe, binjakja në horoskop nuk la pas dore as pasionin e saj, stilimin.

Udhëtimet e shpeshta drejt Italisë tani marrin përgjigje. Antonela Berishaj lançoi Brandin e saj të veshjeve “Ella B”. Një stil italian, modern që ju jep vajzave dhe grave një pamje tjetër, të pushtetshme, bëri që edhe njëherë sytë të kthehen nga ajo.

Epo suksese Antonela. Vajzat e guximshme gjithmonë ja dalin.

Darling.al

Sugjerime

Antonela Berishaj vjen si stiliste, lançon brandin “ELLA.B”!

Në një kohë kur të gjithë po presim që Antonela të publikojë këngën e saj të parë, vajza nga Shkodra del jashtë...

Iniciativa e veçantë e studentes 20-vjeçare për fëmijët afganë!

Ajo është vetëm 20 vjeçe! Studente e vitit të 2-të, e Universitetit të Gjuhëve të Huaja, dega Anglisht....

Pak për Ritvanën, vajzën “e ftohtë” që po shohim në ekran!

Ritvana ishte konkurentja e parë vajzë që u bë pjesë e sezonit të ri rë Për’puthen. Vajza me...

Më kthe pas në këto kohë:- Konkurenti i Për’puthen mall për ish partneren!

Kohë më parë në mediat rozë u komentua ndarja e Arsimit me Pranverën (20- vjeçaren bukuroshe me të cilën ishte në lidhje...

Pak për djalin me buzëqeshjen më të bukur në Për’puthen!

Nuk besojmë që të keni kundërshtime përsa i përket “titullit” buzëqeshja më e bukur e këtij sezoni në Për’puthen.

Të ndryshme

Antonela Berishaj vjen si stiliste, lançon brandin “ELLA.B”!

Në një kohë kur të gjithë po presim që Antonela të publikojë këngën e saj të parë, vajza nga Shkodra del jashtë...

Iniciativa e veçantë e studentes 20-vjeçare për fëmijët afganë!

Ajo është vetëm 20 vjeçe! Studente e vitit të 2-të, e Universitetit të Gjuhëve të Huaja, dega Anglisht....

Pak për Ritvanën, vajzën “e ftohtë” që po shohim në ekran!

Ritvana ishte konkurentja e parë vajzë që u bë pjesë e sezonit të ri rë Për’puthen. Vajza me...

Më kthe pas në këto kohë:- Konkurenti i Për’puthen mall për ish partneren!

Kohë më parë në mediat rozë u komentua ndarja e Arsimit me Pranverën (20- vjeçaren bukuroshe me të cilën ishte në lidhje...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here