Olta Gixhari u pëlqye “frikshëm” robotikisht! Fenomeni i blerjeve të shikimeve prek Big Brother!

Blerja e shikimeve dhe klikimeve nuk është çudia e dekadës në këtë eksperimet social të quajtur Big Brother. Me blerjen e klikimeve lidhet ngushtë deliri...

Ekskluzivisht për Darling.al, Aleandra Alliu thyen heshtjen! Eksperienca në për’puthen, paktet televizive, zhgënjimet dhe planet.

Aleandra Alliu, tregoi ekskluzivisht për Darling.al rreth elsperiencës së saj në Për’puthen. Zhgënjimet, paktet për hir të show-t, përjetimet dhe planet e Leas i zbuloni...

Adhuruesit apo dikush tjetër?! Kiara Tito lexon në qiell dedikimin e veçantë!

Intervenimet me dron mesa duket nuk do të mungojnë as këtë sezon të Big Brother. Banorja e parë të cilës ju dedikua një shkrim në...

Ish konkurente! Kur Antonela është kryefjalë e mediave, mund të pyesni veten se çfarë ka ndodhur me Ledjanën?!

Antonela Berisha dhe Ledjana Prenga, janë 2 ish konkurentet e Për’puthen të cilat kishin të njejtin pëlqim. Ky pëlqim u kthye në një trekëndësh i...

Tuna shpreh hapur indinjatën për ish partnerin: Babi bën hiking, kur djali është në spital!

Me anë të instastory-ve, Tuna ka zgjedhur të tregojë faktin që ish paetneri i saj nuk po përmbush detyrimet prindërore. Këngëtarja ka bërë me dije...

Lifestyle

Me datë 15/8/2022 në orën 19:00 në “Shtëpinë e Kulturës”, Preshevë, do të mbahet premiera e filmit Temas. Ky projekt është realizuar nga Azem Halimi,...
DASHI Në këtë javë të re do të ketë një ndryshim, por më i rëndësishmi do të jetë nesër,...
238– Perandoria romake – Gordian i parë dhe biri i tij Gordian II shpallen perandorë; ata qëndrojnë në fron vetëm 1 muaj...
DASHI Mos kerkoni me shume pavaresi nga sa duhet sot ju qe jeni ne nje lidhje dhe mundohuni te...
Pranvera vërtetë është stina e luleve, por njihet ndryshe edhe si stina e “përtacërisë”. Trupi ndjen shumë lodhje...
Dhjetori është muaji i dymbëdhjetë dhe i fundit në Kalendarin Gregorian dhe ka 31 ditë. Emri dhjetor është përkthim dhe adaptim nga...
Nuk ka qenë aspak e zakontë situata e krijuar mbrëmjen e Prime-t në emision. Kur dy ish partnerë...
Dashi! Në Nëntor do të filloj një periudhe rimëkëmbjeje në shumë aspekte, që do të japë fryte brenda pak...
Pas daljes ng programi Bajo ka bërë një gjest human kundrejt një familjeje në nevojë. Bëhet fjalë për...
-A i njihni gratë?! Aq sa për të kuptuar se çfarë fshihet përtej syve të tyre, përtej buzëqeshjes!A i njihni heroinat?!Janë pikërisht...

Social Networks

21,993FansLike
2,507FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Të fundit

Olta Gixhari u pëlqye “frikshëm” robotikisht! Fenomeni i blerjeve të shikimeve prek Big Brother!

Blerja e shikimeve dhe klikimeve nuk është çudia e dekadës në këtë eksperimet social të quajtur Big Brother. Me blerjen e klikimeve lidhet ngushtë deliri...

Ekskluzivisht për Darling.al, Aleandra Alliu thyen heshtjen! Eksperienca në për’puthen, paktet televizive, zhgënjimet dhe planet.

Aleandra Alliu, tregoi ekskluzivisht për Darling.al rreth elsperiencës së saj në Për’puthen. Zhgënjimet, paktet për hir të show-t, përjetimet dhe planet e Leas i zbuloni...

Adhuruesit apo dikush tjetër?! Kiara Tito lexon në qiell dedikimin e veçantë!

Intervenimet me dron mesa duket nuk do të mungojnë as këtë sezon të Big Brother. Banorja e parë të cilës ju dedikua një shkrim në...
rivoli eyezone dubai mall tag heuer connected exchange program replica watches uk tag heuer formula 1 calibre 16 instructions cartier tank solo automatic swiss replica watches hamilton quartz vs automatic diamond watch company nairobi uk replica watches