Tensione të larta në Për’puthen! Ritvana dhe Argjendi thyejnë rregullat, shkak Antonela!

Ritvana ka braktisur emisionin Për’puthen. Vajza e cila u dallua menjëherë për intelektin e saj pati diskutime të vazhdueshme në...
Read More
Tensione të larta në Për’puthen! Ritvana dhe Argjendi thyejnë rregullat, shkak Antonela!

Tha se nuk e toleronte kontrollimin, ja kush është ish partnerja e Azemit! (Foto)

Ditën kur u transmetua takimi i Azemit me Tolen, konkurenti nga Presheva, foli për diçka që e bezdiste në një...
Read More
Tha se nuk e toleronte kontrollimin, ja kush është ish partnerja e Azemit! (Foto)

Waw, Azem kush është kjo bukuroshja me ty?! (Foto)

U transmetua dje takimi i Toles me Azemin. Duhet thënë që Azemi na bëri për vete me tipin e tij...
Read More
Waw, Azem kush është kjo bukuroshja me ty?! (Foto)

“Më mungon e bukura ime. Më mungon si ajri!” Ups, me kë po replikon në komente Argjendi?!

Më shumë se sa në një program dashurie, personazhet e Për’puthen gjenden përballë inspektorëve gjurmues të rafinuar (publikut), të cilëve...
Read More
“Më mungon e bukura ime. Më mungon si ajri!” Ups, me kë po replikon në komente Argjendi?!

Shqiptaria krenare! Florian Marku kampion bote në IBF!

Boksieri i njohur, arriti të merrte fitoren mbrëmjen e sotme. Ai e kishte ptemtuar këtë fitore që i dha titullin...
Read More
Shqiptaria krenare! Florian Marku kampion bote në IBF!

Tensione të larta në Për’puthen! Ritvana dhe Argjendi thyejnë rregullat, shkak Antonela!

Ritvana ka braktisur emisionin Për’puthen. Vajza e cila u dallua menjëherë për intelektin e saj pati diskutime të...

Tha se nuk e toleronte kontrollimin, ja kush është ish partnerja e Azemit! (Foto)

Ditën kur u transmetua takimi i Azemit me Tolen, konkurenti nga Presheva, foli për diçka që e bezdiste në një marrëdhënia.

Waw, Azem kush është kjo bukuroshja me ty?! (Foto)

U transmetua dje takimi i Toles me Azemin. Duhet thënë që Azemi na bëri për vete me tipin...

Ja kush është “Sheiku” që ka shoqëruar Antonelën në Dubai!

Ish konkurentja e Për’puthen pas “fluturimit” drejtë Milanos ka shkuar në një tjetër destinacion. Dubai, vendi i ëndrrave...

Debate në Big Brother, Paloma i kërkon llogari Donaldit: Personale marr reagimin!

Nuk kanë munguar debatet mes banorëve të Big Brother ditët e fundit. Donaldi është përplasur me Palomën dhe...

Eduardi preket në takimin me Mikelën: 3 vitet më të vështira të jetës time!

Në takimin e fundit pamë një Eduard tjetër që e nxorri në pah Mikela. I qetë, i dashur,...

Çfarë po ndodh?! Enca dhe Noizy në të njejtin hotel në Prishtinë.

U bë kohë që nga miqësia e prishur mes Encës dhe Noizyt. Artistët patën përplasje për hir të...

E vutë re? Diçka nuk shkon në deklaratën e Sem-it për marrëdhënien me Bojken Lako!

Semi Jaupaj është vajza që trazoi ujrat në Big Brother Vip, për marrëdhënien e afërt që ka treguar me Donaldin.

Pas zënkës me Antonelën, Mevlani në lidhje me moderatoren shqiptare?!

Ajo e ka patur të ftuar në emision, ku nuk kanë munguar as pyetjrt ngacmuese për Antonrlën dhe Ledjanën.

Sjellje të pa pranueshme në ekran! Meliku tenton të puthë mezor Tolen!

Është transmetuar dje takimi i Arlindës (Toles) me konkurentin e ri, Melik. Djali...

Për ty që dëshiron të më tradhëtosh mua…! Kë thumbon Arsimi me këtë dedikim?

Një story e postuar së fundmi nga Arsimi, na bëri pak të mendojmë. Me kë ta ketë vallë?!Mesa...

Rrjete Sociale

21,993FansLike
2,507FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Intervista

Ekskluzive: Princ Mile qartëson marrëdhënien me Sindin, flet për vajzën që i ka rrëmbyer zemrën. Këshilla për konkurentët e rinj!

Konkurentët dhe ish konkurentët e Për’puthen kanë momentalisht vëmendjen mediatike. Kjo jo vetëm për arsyen se përse janë...

Ekskluzive! Jeta e re në Spanjë e Danjelit, fituesit të Big Brother Albania!

Nga dita në ditë televizionet po startojnë sezonet e reja të emisioneve. Jehonë e madhe i është dhënë...

Healthy Drinks for Your Summer Night Parties

Find people with high expectations and a low tolerance for excuses. They'll have higher expectations for you than you have for yourself. Don't flatter...

Poezi

Vajzave…!

Ndihuni të bukura sot, vendoseni dhe këmbën mbi këmbë. Veç filxhanit me kafe të mbushur plot,...

Hallall…!

Hallall... Shpirt e jetë e zemër t'vrame! Hallall.Lot, e ndjenjë e tokë e ndame!

S’di…!

U ftoh koha, e zogjtë po vijnë. N'tanin shpirt ngrijnë fole. Bien jetët, jetët bijnë.

Lifestyle

Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text !

Ja kush është “Sheiku” që ka shoqëruar Antonelën në Dubai!

Ish konkurentja e Për’puthen pas “fluturimit” drejtë Milanos ka shkuar në një tjetër destinacion. Dubai, vendi i ëndrrave...

Horoskopi, 12 tetor 2021

Dashi Në dashuri këtë fillim javë bëni mirë që t’i kontrolloni fjalët dhe emocionet, jo vetëm të hënën, por...

Rreperi shqiptar bëhet nostalgjik, poston foto nga fëmijëria: Isha i lumtur!

Getinjo është pa diskutim një nga rreperët më të mirë të muzikës shqiptare. Bashkë me të vëllain sollën...

Opinione | Histori personale

Ja kush është “Sheiku” që ka shoqëruar Antonelën në Dubai!

Ish konkurentja e Për’puthen pas “fluturimit” drejtë Milanos ka shkuar në një tjetër destinacion. Dubai, vendi i ëndrrave...

Eduardi preket në takimin me Mikelën: 3 vitet më të vështira të jetës time!

Në takimin e fundit pamë një Eduard tjetër që e nxorri në pah Mikela. I qetë, i dashur,...

Çfarë po ndodh?! Enca dhe Noizy në të njejtin hotel në Prishtinë.

U bë kohë që nga miqësia e prishur mes Encës dhe Noizyt. Artistët patën përplasje për hir të...

E vutë re? Diçka nuk shkon në deklaratën e Sem-it për marrëdhënien me Bojken Lako!

Semi Jaupaj është vajza që trazoi ujrat në Big Brother Vip, për marrëdhënien e afërt që ka treguar me Donaldin.

Pas zënkës me Antonelën, Mevlani në lidhje me moderatoren shqiptare?!

Ajo e ka patur të ftuar në emision, ku nuk kanë munguar as pyetjrt ngacmuese për Antonrlën dhe Ledjanën.

Sjellje të pa pranueshme në ekran! Meliku tenton të puthë mezor Tolen!

Është transmetuar dje takimi i Arlindës (Toles) me konkurentin e ri, Melik. Djali...

Për ty që dëshiron të më tradhëtosh mua…! Kë thumbon Arsimi me këtë dedikim?

Një story e postuar së fundmi nga Arsimi, na bëri pak të mendojmë. Me kë ta ketë vallë?!Mesa...

Tensione të larta në Për’puthen! Ritvana dhe Argjendi thyejnë rregullat, shkak Antonela!

Ritvana ka braktisur emisionin Për’puthen. Vajza e cila u dallua menjëherë për intelektin e saj pati diskutime të...

T’honksha nishanin! Mevlanit i kujton dikë kjo shprehje, ndaj e përdori!

Në një story të publikuar, Mevlani ka bërë një shkrim jo të zakonshëm. Krahas fotos së tij, ai...

Kuriozitete

Ja kush është “Sheiku” që ka shoqëruar Antonelën në Dubai!

Ish konkurentja e Për’puthen pas “fluturimit” drejtë Milanos ka shkuar në një tjetër destinacion. Dubai, vendi i ëndrrave...

Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text !

Debate në Big Brother, Paloma i kërkon llogari Donaldit: Personale marr reagimin!

Nuk kanë munguar debatet mes banorëve të Big Brother ditët e fundit. Donaldi është përplasur me Palomën dhe...

Eduardi preket në takimin me Mikelën: 3 vitet më të vështira të jetës time!

Në takimin e fundit pamë një Eduard tjetër që e nxorri në pah Mikela. I qetë, i dashur,...

Çfarë po ndodh?! Enca dhe Noizy në të njejtin hotel në Prishtinë.

U bë kohë që nga miqësia e prishur mes Encës dhe Noizyt. Artistët patën përplasje për hir të...

E vutë re? Diçka nuk shkon në deklaratën e Sem-it për marrëdhënien me Bojken Lako!

Semi Jaupaj është vajza që trazoi ujrat në Big Brother Vip, për marrëdhënien e afërt që ka treguar me Donaldin.

Të ndryshme

Find the Perfect Sunglasses for Your Face Shape

Find people with high expectations and a low tolerance for excuses. They'll have higher expectations for you than you have for yourself. Don't flatter...
Nuk kanë munguar debatet mes banorëve të Big Brother ditët e fundit. Donaldi është përplasur me Palomën dhe...
Në takimin e fundit pamë një Eduard tjetër që e nxorri në pah Mikela. I qetë, i dashur,...
U bë kohë që nga miqësia e prishur mes Encës dhe Noizyt. Artistët patën përplasje për hir të...
Semi Jaupaj është vajza që trazoi ujrat në Big Brother Vip, për marrëdhënien e afërt që ka treguar me Donaldin.
Ajo e ka patur të ftuar në emision, ku nuk kanë munguar as pyetjrt ngacmuese për Antonrlën dhe Ledjanën.
Është transmetuar dje takimi i Arlindës (Toles) me konkurentin e ri, Melik. Djali...
Një story e postuar së fundmi nga Arsimi, na bëri pak të mendojmë. Me kë ta ketë vallë?!Mesa...
Ritvana ka braktisur emisionin Për’puthen. Vajza e cila u dallua menjëherë për intelektin e saj pati diskutime të...

Kategoritë