Ups! Monika Lubonja ÇENSUROHET në debatin me Sabianin. Çfarë nuk u transmetua?

Që nuk vumë re një frymë miqësore mes Monikës dhe Sabianit në “Më lër të flas”, nuk vumë. Aktorja nuk...
Read More
Ups! Monika Lubonja ÇENSUROHET në debatin me Sabianin. Çfarë nuk u transmetua?

Pas largimit nga Për’puthen, jo një, por Azem Halimi do të sjellë 2 projekte për publikun!

Është kthyer në trend fakti që pas largimit nga Për’puthen, personazhet bëhen pjesë e projekteve të ndryshme për të qëndruar...
Read More
Pas largimit nga Për’puthen, jo një, por Azem Halimi do të sjellë 2 projekte për publikun!

“Figura ime është tjetër gjë, problemet e të tjerëve krejt tjetër”! Monika Lubonja dhuron show në “Më lër të flas”.

Ndonëse u aludua shumë rreth qëndrimit të saj në trekëndëshin -Donald-Bora-Trixa, Monika Lubonja ka vepruar si një arstiste e vërtetë...
Read More
“Figura ime është  tjetër gjë, problemet e të tjerëve krejt tjetër”! Monika Lubonja dhuron show në “Më lër të flas”.

Mbretëresha e vonesës! “Kurorëzojmë” Beatrix Ramosaj!

Që Trixa ka një qajse tjetër për botën, ishte e dukshme nga qëndrimi i saj në BBVA1. Por, as angazhimet...
Read More
Mbretëresha e vonesës! “Kurorëzojmë” Beatrix Ramosaj!

Nanë….u theva prap!

Po po, për të 100-ën herë. Ksaj here ke e fortë goditja. E unë qysh muj mi përballu kto?! Ku...
Read More
Nanë….u theva prap!

Ups! Monika Lubonja ÇENSUROHET në debatin me Sabianin. Çfarë nuk u transmetua?

Që nuk vumë re një frymë miqësore mes Monikës dhe Sabianit në “Më lër të flas”, nuk vumë.

Pas largimit nga Për’puthen, jo një, por Azem Halimi do të sjellë 2 projekte për publikun!

Është kthyer në trend fakti që pas largimit nga Për’puthen, personazhet bëhen pjesë e projekteve të ndryshme për të qëndruar në vëmendjen...

“Figura ime është tjetër gjë, problemet e të tjerëve krejt tjetër”! Monika Lubonja dhuron show në “Më lër të flas”.

Ndonëse u aludua shumë rreth qëndrimit të saj në trekëndëshin -Donald-Bora-Trixa, Monika Lubonja ka vepruar si një arstiste e vërtetë që e...

Ups! Monika Lubonja ÇENSUROHET në debatin me Sabianin. Çfarë nuk u transmetua?

Që nuk vumë re një frymë miqësore mes Monikës dhe Sabianit në “Më lër të flas”, nuk vumë.

Ironitë e Shqipes kalojnë caqet në “E diell”. Quan Efin pa personalitet dhe dështim!

Që Shqipja është një kritike e madhe, e kemi parë të gjithë, por sa të drejta i ka kritikat lë vend për...

Pas largimit nga Për’puthen, jo një, por Azem Halimi do të sjellë 2 projekte për publikun!

Është kthyer në trend fakti që pas largimit nga Për’puthen, personazhet bëhen pjesë e projekteve të ndryshme për të qëndruar në vëmendjen...

Lini gjithçka! Hajde “Kcejna” me Arsin e Deyzon!

Kcejna” është bashkëpunimi më i ri i ish konkurentit të Për’puthen Arsim Abdulit me Deyzon dhe Landi Rokon.

“Me patate”! Çfarë i bëri bashkë Monika Lubonjën dhe Azem Halimin?!

Në Tiranën e nxehtë të këtyre ditëve janë takuar Monika dhe Azemi. Nuk dihet nëse personazhet e njohur...

“Figura ime është tjetër gjë, problemet e të tjerëve krejt tjetër”! Monika Lubonja dhuron show në “Më lër të flas”.

Ndonëse u aludua shumë rreth qëndrimit të saj në trekëndëshin -Donald-Bora-Trixa, Monika Lubonja ka vepruar si një arstiste e vërtetë që e...

Një këngëtare “Gangsta” si Kena Rica!

Gangsta është prurja më e re e Kena Ricës në bashkëpunim me Hit-Man dhe Rolla. Kënga ëahtë realizuar...

A do ta njihni?! Ja si dukej kur ishte fëmijë ish konkurentja e Për’puthen!

Ritvana Fetahu ishte pa dyshim një nga përzgjedhjet e duhura të këtij sezoni në Për’puthen. Një vajzë europiane,...

Rrjete Sociale

21,993FansLike
2,507FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Intervista

Ekskluzive: Princ Mile qartëson marrëdhënien me Sindin, flet për vajzën që i ka rrëmbyer zemrën. Këshilla për konkurentët e rinj!

Konkurentët dhe ish konkurentët e Për’puthen kanë momentalisht vëmendjen mediatike. Kjo jo vetëm për arsyen se përse janë...

Ekskluzive! Jeta e re në Spanjë e Danjelit, fituesit të Big Brother Albania!

Nga dita në ditë televizionet po startojnë sezonet e reja të emisioneve. Jehonë e madhe i është dhënë...

Healthy Drinks for Your Summer Night Parties

Find people with high expectations and a low tolerance for excuses. They'll have higher expectations for you than you have for yourself. Don't flatter...

Poezi

Vajzave…!

Ndihuni të bukura sot, vendoseni dhe këmbën mbi këmbë. Veç filxhanit me kafe të mbushur plot,...

Hallall…!

Hallall... Shpirt e jetë e zemër t'vrame! Hallall.Lot, e ndjenjë e tokë e ndame!

S’di…!

U ftoh koha, e zogjtë po vijnë. N'tanin shpirt ngrijnë fole. Bien jetët, jetët bijnë.

Lifestyle

Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text !

Horoskopi i ditës së hënë, 9 maj 2022!

DASHI Në këtë javë të re do të ketë një ndryshim, por më i rëndësishmi do të jetë nesër,...

Ngjarjet historike ndër vite, të ndodhura më 22 mars!

238– Perandoria romake – Gordian i parë dhe biri i tij Gordian II shpallen perandorë; ata qëndrojnë në fron vetëm 1 muaj...

Horoskopi ditor, 22 mars 2022! Parashikimi i yjeve!

DASHI Mos kerkoni me shume pavaresi nga sa duhet sot ju qe jeni ne nje lidhje dhe mundohuni te...

Opinione | Histori personale

Ironitë e Shqipes kalojnë caqet në “E diell”. Quan Efin pa personalitet dhe dështim!

Që Shqipja është një kritike e madhe, e kemi parë të gjithë, por sa të drejta i ka kritikat lë vend për...

A do ta njihni?! Ja si dukej kur ishte fëmijë ish konkurentja e Për’puthen!

Ritvana Fetahu ishte pa dyshim një nga përzgjedhjet e duhura të këtij sezoni në Për’puthen. Një vajzë europiane,...

Jeta e re, e shëndetshme në Danimarkë tjetërson Ritvanën!

Vlen të theksohet se Ritvana ishte vajza më oratore e këtij sezoni në Për’puthen. Ndonëse nuk arriti të...

Ëndrra më e madhe e Florianës, konkurentes së Për’puthen!

Ana Gjini, bukuroshja nga Shkodra është bërë pjesë e emisionit vetëm pak kohë më parë. Me një histori...

Mbretëresha e vonesës! “Kurorëzojmë” Beatrix Ramosaj!

Që Trixa ka një qajse tjetër për botën, ishte e dukshme nga qëndrimi i saj në BBVA1. Por,...

Foto në Tiranë! A po përgatisin ndonjë projekt bashkë Azemi dhe Arsimi?!

Që konkurentët e përdorin Për’puthen si një katapultë për tu afirmuar në botën e televizionit, është një fakt tashmë.

Artikulli jo profesional revolton Arsimin e Për’puthen: Shpikni gjëra, turp t’ju vije!

Lajmet e portaleve shpesh janë shqetësuese për personazhet publikë. Një lajm aspak profesional dhe etik, me gjuhë seksiste,...

Nanë….u theva prap!

Po po, për të 100-ën herë. Ksaj here ke e fortë goditja. E unë qysh muj mi përballu...

Nga Për’puthen, Big Brother Vip Albania, në skenën e Sanremos. Duartrokisni për Antonela Berishën!

Në pak kohë Antonela Berisha ishte emri më i komentuar i show bizz-it shqiptar. Me pjesmarrjen në Për’puthen...

Kuriozitete

Ups! Monika Lubonja ÇENSUROHET në debatin me Sabianin. Çfarë nuk u transmetua?

Që nuk vumë re një frymë miqësore mes Monikës dhe Sabianit në “Më lër të flas”, nuk vumë.

Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text Text !

Ironitë e Shqipes kalojnë caqet në “E diell”. Quan Efin pa personalitet dhe dështim!

Që Shqipja është një kritike e madhe, e kemi parë të gjithë, por sa të drejta i ka kritikat lë vend për...

Pas largimit nga Për’puthen, jo një, por Azem Halimi do të sjellë 2 projekte për publikun!

Është kthyer në trend fakti që pas largimit nga Për’puthen, personazhet bëhen pjesë e projekteve të ndryshme për të qëndruar në vëmendjen...

Lini gjithçka! Hajde “Kcejna” me Arsin e Deyzon!

Kcejna” është bashkëpunimi më i ri i ish konkurentit të Për’puthen Arsim Abdulit me Deyzon dhe Landi Rokon.

“Me patate”! Çfarë i bëri bashkë Monika Lubonjën dhe Azem Halimin?!

Në Tiranën e nxehtë të këtyre ditëve janë takuar Monika dhe Azemi. Nuk dihet nëse personazhet e njohur...

Të ndryshme

Find the Perfect Sunglasses for Your Face Shape

Find people with high expectations and a low tolerance for excuses. They'll have higher expectations for you than you have for yourself. Don't flatter...
Që Shqipja është një kritike e madhe, e kemi parë të gjithë, por sa të drejta i ka kritikat lë vend për...
Është kthyer në trend fakti që pas largimit nga Për’puthen, personazhet bëhen pjesë e projekteve të ndryshme për të qëndruar në vëmendjen...
Kcejna” është bashkëpunimi më i ri i ish konkurentit të Për’puthen Arsim Abdulit me Deyzon dhe Landi Rokon.
Në Tiranën e nxehtë të këtyre ditëve janë takuar Monika dhe Azemi. Nuk dihet nëse personazhet e njohur...
Ndonëse u aludua shumë rreth qëndrimit të saj në trekëndëshin -Donald-Bora-Trixa, Monika Lubonja ka vepruar si një arstiste e vërtetë që e...
Gangsta është prurja më e re e Kena Ricës në bashkëpunim me Hit-Man dhe Rolla. Kënga ëahtë realizuar...
Ritvana Fetahu ishte pa dyshim një nga përzgjedhjet e duhura të këtij sezoni në Për’puthen. Një vajzë europiane,...
DASHI Në këtë javë të re do të ketë një ndryshim, por më i rëndësishmi do të jetë nesër,...

Kategoritë

rivoli eyezone dubai mall tag heuer connected exchange program replica watches uk tag heuer formula 1 calibre 16 instructions cartier tank solo automatic swiss replica watches hamilton quartz vs automatic diamond watch company nairobi uk replica watches