Kthim në kohë, fotoja e rrallë e këngëtares që sot konsiderohet Diva!

Këngëtarja Gili, ka postuar një foto të shumë kohëve më parë në profilin e saj facebook. Bukuroshja bjonde nga Kosova, të cilën...

Andi Artani dhe planet e reja televizive!

Andi Artani është pa diskutim një nga personazhet publikë më tërheqës. Djali nga Kosova i bëri për vete...

Antonela Berishaj vjen si stiliste, lançon brandin “ELLA.B”!

Në një kohë kur të gjithë po presim që Antonela të publikojë këngën e saj të parë, vajza nga Shkodra del jashtë...

Iniciativa e veçantë e studentes 20-vjeçare për fëmijët afganë!

Ajo është vetëm 20 vjeçe! Studente e vitit të 2-të, e Universitetit të Gjuhëve të Huaja, dega Anglisht....

Pak për Ritvanën, vajzën “e ftohtë” që po shohim në ekran!

Ritvana ishte konkurentja e parë vajzë që u bë pjesë e sezonit të ri rë Për’puthen. Vajza me...

Andi Artani dhe planet e reja televizive!

Andi Artani është pa diskutim një nga personazhet publikë më tërheqës.

Djali nga Kosova i bëri për vete shqiptarët anë mbanë jo vetëm me muskujt, por me qetësinë e tij. Fotot provokuese, shikimi i mprehtë, dalja në ekran, kanë ndikuar që sytë të jenë nga ai. I lidhur ngushtë me familjen, Andi nuk harronte ti përmendte në çdo moment. Periudha e vështirë pandemike e vendosi atë përfundimisht në Shqipëri, ku ju fut botës së televizionit.

Ish sportisti u komentua gjatë për marrëdhënien me vajzat, duke u cilësuar jo pak herë si don zhuan. Ai nuk nguroi ti jepte përgjigje çdo lloj pyetjeje që i drejtohej. Duket se Andi u dashurua me Shqipërinë, pasi ai moderoi për një sezon emisionin e verës, ku kishte të ftuar të ndryshëm. Momentalisht, siç shprehet dhe ai vetë, është në Relax mood (fizik), pasi truri po përpunon ide të reja.

Andi mendon të sjellë një emision argëtues i cili mund të ndiqet nga të gjitha grupmoshat, por që nuk ka zbuluar më shumë. Duke qenë se gjatë verës ishte i imenjuar me punë, ai po mendon të kalojë disa ditë pushimi në Turqi, Bali ose Dubay, por është në dilemë për vendin. Përsa i përket horoskopit, Andi është peshorja dhe duket se di ti balancojë mirë gjërat në jetën e tij. Pak kohë më parë deklaroi se kurrë nuk do të realizonte një projekt muzikor.

Darling.al

Sugjerime

Kthim në kohë, fotoja e rrallë e këngëtares që sot konsiderohet Diva!

Këngëtarja Gili, ka postuar një foto të shumë kohëve më parë në profilin e saj facebook. Bukuroshja bjonde nga Kosova, të cilën...

Andi Artani dhe planet e reja televizive!

Andi Artani është pa diskutim një nga personazhet publikë më tërheqës. Djali nga Kosova i bëri për vete...

Antonela Berishaj vjen si stiliste, lançon brandin “ELLA.B”!

Në një kohë kur të gjithë po presim që Antonela të publikojë këngën e saj të parë, vajza nga Shkodra del jashtë...

Iniciativa e veçantë e studentes 20-vjeçare për fëmijët afganë!

Ajo është vetëm 20 vjeçe! Studente e vitit të 2-të, e Universitetit të Gjuhëve të Huaja, dega Anglisht....

Pak për Ritvanën, vajzën “e ftohtë” që po shohim në ekran!

Ritvana ishte konkurentja e parë vajzë që u bë pjesë e sezonit të ri rë Për’puthen. Vajza me...

Të ndryshme

Kthim në kohë, fotoja e rrallë e këngëtares që sot konsiderohet Diva!

Këngëtarja Gili, ka postuar një foto të shumë kohëve më parë në profilin e saj facebook. Bukuroshja bjonde nga Kosova, të cilën...

Andi Artani dhe planet e reja televizive!

Andi Artani është pa diskutim një nga personazhet publikë më tërheqës. Djali nga Kosova i bëri për vete...

Antonela Berishaj vjen si stiliste, lançon brandin “ELLA.B”!

Në një kohë kur të gjithë po presim që Antonela të publikojë këngën e saj të parë, vajza nga Shkodra del jashtë...

Iniciativa e veçantë e studentes 20-vjeçare për fëmijët afganë!

Ajo është vetëm 20 vjeçe! Studente e vitit të 2-të, e Universitetit të Gjuhëve të Huaja, dega Anglisht....

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here