Më kthe pas në këto kohë:- Konkurenti i Për’puthen mall për ish partneren!

Kohë më parë në mediat rozë u komentua ndarja e Arsimit me Pranverën (20- vjeçaren bukuroshe me të cilën ishte në lidhje...

Pak për djalin me buzëqeshjen më të bukur në Për’puthen!

Nuk besojmë që të keni kundërshtime përsa i përket “titullit” buzëqeshja më e bukur e këtij sezoni në Për’puthen.

Njihuni me ëndrrën e Argjendit, konkurentit më të ri të Për’puthen!

Argjendi është një nga konkurentët e Për’puthen i cili tërhoqi vëmendjen që në prezantimin e parë. I thjeshtë, i ëmbël, i qetë,...

Një sekond! Ku e kemi parë Eduardin, konkurentin e ri të Për’puthen?!

Pas prezantimit të tetë djemve, duhet thënë se dy konkurentët nga Kosova tërhoqën mjaft vemendje. Argjendi një djalë...

Prezantohen konkurentët e parë të Për’puthen! (foto)

Startoi sot në Top Chanel sezoni i ri i Përp’puthen! Dita e sotme ju dedikua kryesisht prezantimit të...

Më kthe pas në këto kohë:- Konkurenti i Për’puthen mall për ish partneren!

Kohë më parë në mediat rozë u komentua ndarja e Arsimit me Pranverën (20- vjeçaren bukuroshe me të cilën ishte në lidhje dashurie).

Lajmin e bëri publik vetë çifti, ku nuk munguan deklaratat e forta. Nuk patën faj ato vajzat që thanë se ti je akull:- i drejtohej ish partnerja Arsimit. Kujtojmë se për një kohë të shkurtër djali nga Maqedonia u bë kryefjala e portaleve për marrëdhënien e tij me vajzat. U komentua se kishte diçka me Antonelën, Sarën dhe Ana Lleshin (kjo e fundit e pranuar nga të dy). Arsyeja e ndarjes sipas Anës ishte se Arsimi nuk i dedikonte kohë mjaftueshëm, gjë të cilën ish partneri i saj e përgënjeshtroi. Pas largimit nga programi, nga Shqipëria, Arsimi ju dedikua djalit 5-vjeçar, Lionit,( i cili është parësor në jetën e tij) dhe anës profesionale. Gjatë kësaj kohe publikoi dy këngë me emrin e artit “Arsi” Columbiana, e cila ka kaluar shifrën e 1 milion klikimeve dhe “Deri Vonë”! Gjithashtu ai po punon prej muajsh për hapjen e Lounge-t të tij, në vendin ku jeton në Zvicër. Herë pas here nën publike pamje ngapërgatitjet e “White Shisha Lounge”.

Mesa duket kaq nuk mjafton për ta bërë ish konkurentin e Për’puthen të mos ndjejë mungesën e dashurisë. Pak orë Mmë parë ai ka publikuar në profilin e tij “Instagram” një video me ish partneren, ku shkruan:- më kthe pas në këto kohë.

Edhe Pranvera, me profesion estetiste, ka postuar një foto me isj partnerin ku shkruan se i ka munguar në jetë. Shpresojmë që këto të jenë hapat e parë të një ri fillimi të mudshëm mes tyre.

Kujtojmë se Pranvera ka një marrëdhënie shumë të mirë edhe me djalin e Arsimit, me të cilin nuk nguron të postojë video. Gjithashtu çifti ishin në një lidhje publike për të cilën kishin vënë në dijeni edhe familjarët.

Darling. al

Sugjerime

Më kthe pas në këto kohë:- Konkurenti i Për’puthen mall për ish partneren!

Kohë më parë në mediat rozë u komentua ndarja e Arsimit me Pranverën (20- vjeçaren bukuroshe me të cilën ishte në lidhje...

Pak për djalin me buzëqeshjen më të bukur në Për’puthen!

Nuk besojmë që të keni kundërshtime përsa i përket “titullit” buzëqeshja më e bukur e këtij sezoni në Për’puthen.

Njihuni me ëndrrën e Argjendit, konkurentit më të ri të Për’puthen!

Argjendi është një nga konkurentët e Për’puthen i cili tërhoqi vëmendjen që në prezantimin e parë. I thjeshtë, i ëmbël, i qetë,...

Një sekond! Ku e kemi parë Eduardin, konkurentin e ri të Për’puthen?!

Pas prezantimit të tetë djemve, duhet thënë se dy konkurentët nga Kosova tërhoqën mjaft vemendje. Argjendi një djalë...

Prezantohen konkurentët e parë të Për’puthen! (foto)

Startoi sot në Top Chanel sezoni i ri i Përp’puthen! Dita e sotme ju dedikua kryesisht prezantimit të...

Të ndryshme

Më kthe pas në këto kohë:- Konkurenti i Për’puthen mall për ish partneren!

Kohë më parë në mediat rozë u komentua ndarja e Arsimit me Pranverën (20- vjeçaren bukuroshe me të cilën ishte në lidhje...

Pak për djalin me buzëqeshjen më të bukur në Për’puthen!

Nuk besojmë që të keni kundërshtime përsa i përket “titullit” buzëqeshja më e bukur e këtij sezoni në Për’puthen.

Njihuni me ëndrrën e Argjendit, konkurentit më të ri të Për’puthen!

Argjendi është një nga konkurentët e Për’puthen i cili tërhoqi vëmendjen që në prezantimin e parë. I thjeshtë, i ëmbël, i qetë,...

Një sekond! Ku e kemi parë Eduardin, konkurentin e ri të Për’puthen?!

Pas prezantimit të tetë djemve, duhet thënë se dy konkurentët nga Kosova tërhoqën mjaft vemendje. Argjendi një djalë...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here