Pritjes i erdhi fundi! Në orën 19:00 publikohet “Xhani”, klipi ritmik i Sulejman Hazirit me Azem Halimin!

Prej kohësh Azem Halimi ka lajmëruar projektin e parë muzikor “Xhani”. Ky projekt vjen si bashkëpunim me Sulejman Hazirin, një këngatar i live-it. Ishte pikërisht Sulejmani...

Himni Serb i detyruar të këndohet në shkollat shqipe. Shqiptarë dilini në krah Preshevës!

Kur Kosova u shpall Republikë në shkurtin e 2008-ës, duhet thënë që “u flijua” Lugina e Preshevës. Ajo mbeti jashtë trojeve amë. Ndonëse lufta i...

Pas suksesit të filmit “Temas”, Azem Halimi i ftuar në një bashkëpunim muzikor. Kur do të lançohet “Xhani”?

Pak javë më parë, Azemi mbajti në Preshevë premierën e filmit, “Temas”. Film ky me metrazh të shkurtër, që tregonte jetën e një emigranti dhe...

Vërtetë ja ka thyer dikush zemrën Antonias? “Harro”, projekti që tregon dhimbjen në mënyrë profesionale!

Antonia Gjoka, ish konkurentja e Për’puthen e fitoi publikun e saj pikërisht kur u largua nga emisioni. Pak kohë më parë ajo publikoi këngën “Përjetë”,...

Nga Sofia, si Xheni! Ku e kemi parë konkurenten më të re të Për’puthen?

Konkurentja e parë që u bë pjesë e sezonit të ri të Për’puthen ishte Xheni Brahaj. Vajza brune me origjinë nga Fieri kishte mbaruar studimet...

Tag: Arsimi

Kur Kosova u shpall Republikë në shkurtin e 2008-ës, duhet thënë që “u flijua” Lugina e Preshevës. Ajo mbeti jashtë trojeve amë. Ndonëse lufta i...
Që konkurentët e përdorin Për’puthen si një katapultë për tu afirmuar në botën e televizionit, është një fakt tashmë.
Lajmet e portaleve shpesh janë shqetësuese për personazhet publikë. Një lajm aspak profesional dhe etik, me gjuhë seksiste,...
Arsimi është një nga djemtë më të përfolur përsa i përket marrëdhënieve me vajzat e ndyshme të show bizz-it.
Pasi ju bë publik fakti se ishte një baba beqar, kurioziteti për të njohur ish partneren e Arsimit ishte i madh.
Sot është një ditë e veçantë për ish konkurentin e Për’puthen. Mes planeve për muzikë dhe biznes, fjalë...
Ish konkurenti i Për’puthen ka kohë që është impenjuar në biznesin e tij privat. Hapja e një lounge...
Shumë personazhë të njohur po komentohen nëse do të jenë pjesë e BB Vip Albania apo jo. Deri...
Pasi bëri publike lidhjen e tij me bukuroshen nga Kosova, nuk zgjati shumë dhe çifti pranoi ndarjen. Bëhet...
rivoli eyezone dubai mall tag heuer connected exchange program replica watches uk tag heuer formula 1 calibre 16 instructions cartier tank solo automatic swiss replica watches hamilton quartz vs automatic diamond watch company nairobi uk replica watches