Pak për Ritvanën, vajzën “e ftohtë” që po shohim në ekran!

Ritvana ishte konkurentja e parë vajzë që u bë pjesë e sezonit të ri rë Për’puthen. Vajza me...

Më kthe pas në këto kohë:- Konkurenti i Për’puthen mall për ish partneren!

Kohë më parë në mediat rozë u komentua ndarja e Arsimit me Pranverën (20- vjeçaren bukuroshe me të cilën ishte në lidhje...

Pak për djalin me buzëqeshjen më të bukur në Për’puthen!

Nuk besojmë që të keni kundërshtime përsa i përket “titullit” buzëqeshja më e bukur e këtij sezoni në Për’puthen.

Njihuni me ëndrrën e Argjendit, konkurentit më të ri të Për’puthen!

Argjendi është një nga konkurentët e Për’puthen i cili tërhoqi vëmendjen që në prezantimin e parë. I thjeshtë, i ëmbël, i qetë,...

Një sekond! Ku e kemi parë Eduardin, konkurentin e ri të Për’puthen?!

Pas prezantimit të tetë djemve, duhet thënë se dy konkurentët nga Kosova tërhoqën mjaft vemendje. Argjendi një djalë...

Pak për Ritvanën, vajzën “e ftohtë” që po shohim në ekran!

Ritvana ishte konkurentja e parë vajzë që u bë pjesë e sezonit të ri rë Për’puthen.

Vajza me origjinë nga Puka, që jeton dhe punon në Danimarkë prej vitesh, e paraqiti veten si një vajzë të fortë, të vendosur dhe me qëllime të qarta në jetë. Nuk nguroi të bënte publike dhe pëlqimin për djalin nga Kosova, Argjendin me të cilin ka realizuar edhe takimin e parë. Gjithashtu Ritvana foli publikisht edhe për bashkëjetesën e saj në Danimarkë, e cila kishte marrë fund për shkak të largimit të ish partnerit në një vend tjetër. Ajo kishte zgjedhur të mos e ndiqte.

Biseda e këndshme mes Ritvanës dhe Argjendit u konsiderua si bisedë me nivel mes dy të rinjve që kërkojnë të njohin njëri-tjetrin. Pamja e saj imëcake dhe përgjigjet “dhëmbë për dhëmbë”, bënë që Rotvanën ta konsiderojnë si një vajzë të ftohtë e cila i jep prioritet vetes. Në fakt nuk duket të jetë ashtu pasi ajo çka Ritvana kërkon të ketë në jetë, është një familje e shëndetshme.

Gjithashtu 27-vjeçarja e cila i perket shenjes se akrepit foli publikisht për vetë përmbajtjen, ku deklaroi se nuk mund ta linte veten të lirë përballë emocioneve, pasi ajo tashmë e di se çfarë do në jetë, nga vetja dhe nga partneri që do të ketë në krahë!

Ndryshe nga shumë konkurentë të tjerë ajo në emision nuk është për të përfituar benefitet e të qenit një personazh publik, por për të gjetur dashurinë. Vajza me origjinë nga Puka nuk synon as televizion dhe as të jetojë në Shqipëri pas përfundimit të Për’puthen.

I urojmë suksese Ritvanës në gjetjen e partnerit ideal!

Darling.al

Sugjerime

Pak për Ritvanën, vajzën “e ftohtë” që po shohim në ekran!

Ritvana ishte konkurentja e parë vajzë që u bë pjesë e sezonit të ri rë Për’puthen. Vajza me...

Më kthe pas në këto kohë:- Konkurenti i Për’puthen mall për ish partneren!

Kohë më parë në mediat rozë u komentua ndarja e Arsimit me Pranverën (20- vjeçaren bukuroshe me të cilën ishte në lidhje...

Pak për djalin me buzëqeshjen më të bukur në Për’puthen!

Nuk besojmë që të keni kundërshtime përsa i përket “titullit” buzëqeshja më e bukur e këtij sezoni në Për’puthen.

Njihuni me ëndrrën e Argjendit, konkurentit më të ri të Për’puthen!

Argjendi është një nga konkurentët e Për’puthen i cili tërhoqi vëmendjen që në prezantimin e parë. I thjeshtë, i ëmbël, i qetë,...

Një sekond! Ku e kemi parë Eduardin, konkurentin e ri të Për’puthen?!

Pas prezantimit të tetë djemve, duhet thënë se dy konkurentët nga Kosova tërhoqën mjaft vemendje. Argjendi një djalë...

Të ndryshme

Pak për Ritvanën, vajzën “e ftohtë” që po shohim në ekran!

Ritvana ishte konkurentja e parë vajzë që u bë pjesë e sezonit të ri rë Për’puthen. Vajza me...

Më kthe pas në këto kohë:- Konkurenti i Për’puthen mall për ish partneren!

Kohë më parë në mediat rozë u komentua ndarja e Arsimit me Pranverën (20- vjeçaren bukuroshe me të cilën ishte në lidhje...

Pak për djalin me buzëqeshjen më të bukur në Për’puthen!

Nuk besojmë që të keni kundërshtime përsa i përket “titullit” buzëqeshja më e bukur e këtij sezoni në Për’puthen.

Njihuni me ëndrrën e Argjendit, konkurentit më të ri të Për’puthen!

Argjendi është një nga konkurentët e Për’puthen i cili tërhoqi vëmendjen që në prezantimin e parë. I thjeshtë, i ëmbël, i qetë,...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here