Njihuni me ëndrrën e Argjendit, konkurentit më të ri të Për’puthen!

Argjendi është një nga konkurentët e Për’puthen i cili tërhoqi vëmendjen që në prezantimin e parë. I thjeshtë, i ëmbël, i qetë,...

Një sekond! Ku e kemi parë Eduardin, konkurentin e ri të Për’puthen?!

Pas prezantimit të tetë djemve, duhet thënë se dy konkurentët nga Kosova tërhoqën mjaft vemendje. Argjendi një djalë...

Prezantohen konkurentët e parë të Për’puthen! (foto)

Startoi sot në Top Chanel sezoni i ri i Përp’puthen! Dita e sotme ju dedikua kryesisht prezantimit të...

Tuna në misionin e ri që e ka riformësuar!

Në jetë duhen dallgë të forta dhe vendime të rëndësishme për të të ndryshuar si njeri. Këngëtarja Tuna me gjithë background-in e...

Shqiptarët i japin rëndësi të pa rëndësishmes dhe neglizhojnë jetiken!

Shqiptarët vidhi, ofendoi, shtypi, ndrydhi, leckosi, prangosi, trajtoi si të pa denjë, i pranojnë të gjitha. I fusin dhe një “hajt se...

Njihuni me ëndrrën e Argjendit, konkurentit më të ri të Për’puthen!

Argjendi është një nga konkurentët e Për’puthen i cili tërhoqi vëmendjen që në prezantimin e parë. I thjeshtë, i ëmbël, i qetë, i pashëm ishin karakteristikat e para që publiku vuri re te ai.

I lindur në Klinë, i lidhur shumë me familjen, prej vitesh jeton në Gjermani. Me një dashuri të madhe për vendlindjen dhe një ndjenjë patriotizmi të cilën nuk nguron ta shfaqë kudo dhe kurdo, djali nga Kosova shpreson ta gjejë dashurinë në Për’puthen.

27 vjeçari me ëndrra të mëdha për jetën, shpreson se një ditë do të bëhet moderator. Asgjë nuk i mungon për të pushtuar ekranin dhe aspiratat për tu bërë një nga moderatorët më të suksesshëm janë të shumta.Ndonëse i ka të gjitha karakteristikat e një modeli, modelingu është një fushë që Argjendi nuk e synon në jetë. Një djalë me këmbë në tokë, pa influencë e miq të njohur kërkon ta gjejë vetë dashurinë si dhe po vetë ta “çajë” rrugën profesionale.

Ndryshe nga shumica e rinisë shqiptare, Argjendi nuk reklamon as makina luksoze dhe as marka të shtrenjta. Pra vajza që do ta zgjedhë, duhet ta dojë dhe vlerësojë për njeriun që është.

Epo jemi ankuar se nuk egzistojnë djem të tillë. Ja ku është prova. Mund të themi se Argjendi rrugëtimin e tij e nisi me këmbë të mbarë, urojmë që kështu të shkojë deri në fund.

Darling.al

Sugjerime

Njihuni me ëndrrën e Argjendit, konkurentit më të ri të Për’puthen!

Argjendi është një nga konkurentët e Për’puthen i cili tërhoqi vëmendjen që në prezantimin e parë. I thjeshtë, i ëmbël, i qetë,...

Një sekond! Ku e kemi parë Eduardin, konkurentin e ri të Për’puthen?!

Pas prezantimit të tetë djemve, duhet thënë se dy konkurentët nga Kosova tërhoqën mjaft vemendje. Argjendi një djalë...

Prezantohen konkurentët e parë të Për’puthen! (foto)

Startoi sot në Top Chanel sezoni i ri i Përp’puthen! Dita e sotme ju dedikua kryesisht prezantimit të...

Tuna në misionin e ri që e ka riformësuar!

Në jetë duhen dallgë të forta dhe vendime të rëndësishme për të të ndryshuar si njeri. Këngëtarja Tuna me gjithë background-in e...

Shqiptarët i japin rëndësi të pa rëndësishmes dhe neglizhojnë jetiken!

Shqiptarët vidhi, ofendoi, shtypi, ndrydhi, leckosi, prangosi, trajtoi si të pa denjë, i pranojnë të gjitha. I fusin dhe një “hajt se...

Të ndryshme

Njihuni me ëndrrën e Argjendit, konkurentit më të ri të Për’puthen!

Argjendi është një nga konkurentët e Për’puthen i cili tërhoqi vëmendjen që në prezantimin e parë. I thjeshtë, i ëmbël, i qetë,...

Një sekond! Ku e kemi parë Eduardin, konkurentin e ri të Për’puthen?!

Pas prezantimit të tetë djemve, duhet thënë se dy konkurentët nga Kosova tërhoqën mjaft vemendje. Argjendi një djalë...

Prezantohen konkurentët e parë të Për’puthen! (foto)

Startoi sot në Top Chanel sezoni i ri i Përp’puthen! Dita e sotme ju dedikua kryesisht prezantimit të...

Tuna në misionin e ri që e ka riformësuar!

Në jetë duhen dallgë të forta dhe vendime të rëndësishme për të të ndryshuar si njeri. Këngëtarja Tuna me gjithë background-in e...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here