Dy konkurentët e Për’puthen komshinj në të njejtën rezidencë! (Foto)

Ata janë 2 nga djemtë më të komentuar të programit. Fillimisht u duk se mes tyre do të...

Ja se si dukej në moshën 11-vjeçari ish konkurenti i Për’puthen! (Foto)

Andi Artani ishte një nga djemtë më terheqës të sezonit të kaluar. Djali nga Kosova, tërhoqi vëmendje me...

Rikthehet Dajana Shabani. “D-night”, një emision mbi vërtetësinë shqiptare.

Moderatorja Dajana Shabani, është gati për të nisur rrugëtimin e saj të ri. Nga e hëna në të...

“Pandemia” e Gjestit, një antivirus në këtë periudhë të vështirë!

Para pak minutash është publikuar në çdo platformë dixhitale projekti “Pandemia”, nga Gjesti. Një këngë ritmike, e cila...

Në 12 orë publikim, projekti “Kuku” i Butrint Imerit kalon shifrën e 1 milion klikimeve!

Kënga “Kuku” e Butrint Imerit, po pritej me pa durim prej kohësh. Në mesnatë artisti e publikoi si...

Tag: Argjendi

Ata janë 2 nga djemtë më të komentuar të programit. Fillimisht u duk se mes tyre do të...
Pas publikimit të disa fotove të një vajze me origjinë të huaj, ka reaguar Argjendi. Publiku nuk e...
Më shumë se sa në një program dashurie, personazhet e Për’puthen gjenden përballë inspektorëve gjurmues të rafinuar (publikut), të cilëve nuk ju...
Mbrëmjen e kaluar, nga storyt e publikuara kuptuam se Argjendi, Juli dhe Mevlani po darkonin së bashku. Ata...
Konkurenti i përputhen, Argjend Rraci i njohur tashmë për krijimin e një trekëndëshi dashurie me Ritvanën dhe Mikelen ka bërë postimin e...
Ditën e djeshme u transmetua takimi i Mikelës me Argjendin. Një mbrëmje buzë liqenit, nën dritën e hënës,...
Nga situata e fundit e krijuar në Për’puthen, mes Julit dhe Argjendit, duhet të jepen mesazhe të për teleshikuesit.
Po qarkullojnë në rrjet disa foto të Argjendit me një vajzë tjetër. Ndjekësit sigurisht që janë bërë kuriozë...
Argjendi është një nga konkurentët e Për’puthen i cili tërhoqi vëmendjen që në prezantimin e parë. I thjeshtë, i ëmbël, i qetë,...