Një sekond! Ku e kemi parë Eduardin, konkurentin e ri të Për’puthen?!

Pas prezantimit të tetë djemve, duhet thënë se dy konkurentët nga Kosova tërhoqën mjaft vemendje. Argjendi një djalë...

Prezantohen konkurentët e parë të Për’puthen! (foto)

Startoi sot në Top Chanel sezoni i ri i Përp’puthen! Dita e sotme ju dedikua kryesisht prezantimit të...

Tuna në misionin e ri që e ka riformësuar!

Në jetë duhen dallgë të forta dhe vendime të rëndësishme për të të ndryshuar si njeri. Këngëtarja Tuna me gjithë background-in e...

Shqiptarët i japin rëndësi të pa rëndësishmes dhe neglizhojnë jetiken!

Shqiptarët vidhi, ofendoi, shtypi, ndrydhi, leckosi, prangosi, trajtoi si të pa denjë, i pranojnë të gjitha. I fusin dhe një “hajt se...

Ndoshta me këtë foto aktorja e humorit konfirmoi rikthimin në televizion!

Esmeralda Metkaj ose siç e njohim të gjithë Cubi, i mungoi televizionit për një kohë të gjatë. Aktorja shmangu çdo dalje publike...

Një sekond! Ku e kemi parë Eduardin, konkurentin e ri të Për’puthen?!

Pas prezantimit të tetë djemve, duhet thënë se dy konkurentët nga Kosova tërhoqën mjaft vemendje.

Argjendi një djalë i kuruar, i qetë dhe i qeshur në paraqitje i kishte rënë në sy dhe vajzës së parë që u prezantua, Ritvanës.

Edhe Eduarti, me stil “gangsta”, tërhoqi vëmendjen e gjithë publikut.

Por prisni pak! A nuk ju duk fytyrë e parë Eduarti?!

Neve po!

Madje u kujtuam edhe ku e kemi parë! Te storyt e Arsimit, ish konkurentit të sezonit të parë të Për’puthen.

Arsimi ndonëse ndejti shumë pak kohë në emision u bë kryefjala e portaleve, për faktin se ishte një baba single dhe për flirtet me vajzat brenda emisionit. Lidhja e tij me Ana Lleshin tërhoqi mjaft vëmendje edhe pse zgjati shumë pak. Gjithashtu Arsimi u përfol për lidhje të mundshme me Sarën dhe Antonelën, por që kurrë nuk u konfirmua asgjë. Arsimi njohjen që mori në publik e përdori për t’ju dedikuar pasionit të tij muzikës dhe gjithashtu për të hapur biznesin “White Shisha Lounge “, në Zvicër.

Prej kohësh ai ishte në një lidhje dashurie me 20 vjeçaren nga Kosova, Pranverën, por për arsye të pa njohura ata i kanë dhënë fund lidhjes.

Rrethi shoqëror i Arsimit është i gjërë dhe mesa duket pjesë e rrethit të tij është edhe Eduarti, konkurenti i ri. Në story të publikuara pak kohë më parë, djemtë shihen nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

A do të ketë marrë leksione nga Arsimi përsa i përket rrugëtimit në Për’puthen Edi?!

Darling.al

Sugjerime

Një sekond! Ku e kemi parë Eduardin, konkurentin e ri të Për’puthen?!

Pas prezantimit të tetë djemve, duhet thënë se dy konkurentët nga Kosova tërhoqën mjaft vemendje. Argjendi një djalë...

Prezantohen konkurentët e parë të Për’puthen! (foto)

Startoi sot në Top Chanel sezoni i ri i Përp’puthen! Dita e sotme ju dedikua kryesisht prezantimit të...

Tuna në misionin e ri që e ka riformësuar!

Në jetë duhen dallgë të forta dhe vendime të rëndësishme për të të ndryshuar si njeri. Këngëtarja Tuna me gjithë background-in e...

Shqiptarët i japin rëndësi të pa rëndësishmes dhe neglizhojnë jetiken!

Shqiptarët vidhi, ofendoi, shtypi, ndrydhi, leckosi, prangosi, trajtoi si të pa denjë, i pranojnë të gjitha. I fusin dhe një “hajt se...

Ndoshta me këtë foto aktorja e humorit konfirmoi rikthimin në televizion!

Esmeralda Metkaj ose siç e njohim të gjithë Cubi, i mungoi televizionit për një kohë të gjatë. Aktorja shmangu çdo dalje publike...

Të ndryshme

Një sekond! Ku e kemi parë Eduardin, konkurentin e ri të Për’puthen?!

Pas prezantimit të tetë djemve, duhet thënë se dy konkurentët nga Kosova tërhoqën mjaft vemendje. Argjendi një djalë...

Prezantohen konkurentët e parë të Për’puthen! (foto)

Startoi sot në Top Chanel sezoni i ri i Përp’puthen! Dita e sotme ju dedikua kryesisht prezantimit të...

Tuna në misionin e ri që e ka riformësuar!

Në jetë duhen dallgë të forta dhe vendime të rëndësishme për të të ndryshuar si njeri. Këngëtarja Tuna me gjithë background-in e...

Shqiptarët i japin rëndësi të pa rëndësishmes dhe neglizhojnë jetiken!

Shqiptarët vidhi, ofendoi, shtypi, ndrydhi, leckosi, prangosi, trajtoi si të pa denjë, i pranojnë të gjitha. I fusin dhe një “hajt se...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here