Horoskopi: Parashikimi i yjeve për muajin shtator 2021!

Dashi Përmes shikimit brenda vetes, ju do të arrini ekuilibrin e dëshiruar. Do të jeni më të mprehtë në...

Publikohet sondazhi: Ja kush është kënga hit e verës 2021!

Një sondazh i bërë në rrjetin social “Instagram” nga darling.al_media, ku morën pjesë rreth një mijë votues, nxorri si hitin e verës...

Horoskopi, 2 shtator 2021!

Dashi Jeta në çift do të ecë më së miri këtë të enjte 2 shtator. Nuk do të keni...

Kriset miqësia vëllazërore e Arsimit dhe Erit të “Për’puthen”!

Shumë dashuri, miqësi u shkatërruan që në lëkundjet e para të sfidave të jetës. Ndonëse tek ndjenjat përçuara nga ekrani nuk besojmë...

Fansat “masakrojnë” në inbox Renada Cacin: Kur do dalësh që të t’kemi qëllim për të qeshur!

Kur publiku të do, të do dhe pikë! Nuk po e themi kot, por morëm shkas nga postimi i fundit në “instastory”...

Horoskopi: Parashikimi i yjeve për muajin shtator 2021!

Dashi

Përmes shikimit brenda vetes, ju do të arrini ekuilibrin e dëshiruar. Do të jeni më të mprehtë në çështjet profesionale. Nuk do të ketë mungesë parash dhe aq më pak bashkëpunime të reja pune. Shtatori është muaj sipërmarrje dhe, mbi të gjitha, jeni gati për një shtëpi, për një vendbanim të ri, për suksesin e një projekti që më në fund gjen rrugën e duhur. Tregoni më shumë vëmendje ndaj trupit, jeta e natës verore ka lënë gjurmët e saj. Një dietë është e domosdoshme.

Demi

Mbështetja e qiellit nxjerr në dritë një sukses pas tjetrit. Ekziston Urani që shtyn kërkimin për një ndryshim. Dielli me shenjën miqësore të Virgjëreshës, nga ana tjetër, nxjerr në dritë një mundësi të re profesionale. Një ndryshim i madh kërkon më shumë vëmendje. Rreziku është ai i moszbatimit të angazhimeve të marra në mënyrën e dëshiruar. Javë pozitive për para dhe për profesionin, risi absolute në dashuri dhe në familje. Dashuri në shikim të parë për më të rinjtë dhe për ata që kërkojnë dashuri.

Binjakët

Lëreni përtacinë tuaj mënjanë. Shtatori është shumë pozitiv, mbështetja e Jupiterit dhe Saturnit hap dyert për mundësi të reja. Veprimi të çon drejt suksesit, një mënyrë jetese e ndenjur të bën të humbasësh mundësitë për të fituar. Drejtojeni të ardhmen tuaj drejt mundësive të reja profesionale dhe të dashurisë, veproni mbi të gjitha për të rizhvilluar jetën tuaj. Ju jeni në një moment rritjeje dhe suksesi, gjithçka varet nga ju për t’u ngjitur në podium. Ndikimi i yjeve ju mbështet dhe ju jep gjithçka që ju nevojitet për të qenë të lumtur. Shtatori premton të jetë pozitiv dhe plot lajme.

Gaforrja

Kthimi në punë ju bën pak nervozë. Disa ditë karakterizohen nga ngritje dhe ulje të vërteta. Mos kini frikë, qielli ju mbështet në çështje të rëndësishme. Nuk përjashtohet një ndryshim në punë; për disa të lindur të shenjës, vjen një ndryshim i papritur i profesionit. Një ndryshim i detyruar që sjell me vete një sërë vështirësish për t’u kapërcyer. Nëse jeni duke kërkuar dashuri, një rënie në dashuri, një dashuri me shikim të parë, një revolucion i vërtetë dashurie që ka munguar prej disa kohësh nuk përjashtohet.

Luani

Tranzitet e fundit planetare i kanë bërë gjërat pak të vështira. Për fat të mirë, jeta e natës e verës ngadalësoi përgjegjësitë dhe angazhimet e rëndësishme. Saturni dhe Jupiteri nuk ndihmojnë, ndikimi i tyre mund të nxjerrë në pah shumë shqetësime. Shtatori është muaji i rimëkëmbjes, i mundësive të reja; por për ju, në realitet, kryefjala mbetet ajo e të qenit pasiv ndaj ngjarjeve. Mos u mundoni të merrni situata të rëndësishme në dorë, rreziku është të mos jeni në gjendje të përballoni vështirësitë. Eshtë më mirë të prisni deri në muajin tjetër për të vepruar me vendosmëri dhe me planifikim.

Virgjëresha

Gëzuar ditëlindjen të gjithë të lindurve në shenjë. Sa herë që Dielli kthehet në pozicionin tuaj, është fillimi i një periudhe jashtëzakonisht të favorshme. Çështjet praktike fitojnë forcë, ditë pas dite, me sukses pas suksesi. Shtatori është muaji juaj, një periudhë në të cilën dashuria, profesioni dhe jeta private marrin një ngjyrë pozitive dhe me fat. Periudhë jashtëzakonisht e favorshme për të ndryshuar punë, për të ndryshuar vendbanimin, për të rinovuar një dashuri, për të investuar para, për të blerë një shtëpi, për të rizhvilluar jetën tuaj. Ju jeni në podium. Shtatori ju shoqëron me suksese.

Peshorja

Saturni vazhdon t’ju testojë. Shtatori duket me iniciativë, shumë keq që e lini veten të ndikohet nga të tjerët. Shumë lajme do ju vijnë në javët e ardhshme, veçanërisht në profesion. Rreziku më i madh është ai i të mos qenit në gjendje të mendoni me kokën tuaj. Lini mënjanë këshillat e jashtme, merrni drejtimin e jetës tuaj duke vepruar me forcë dhe me sukses. Saturni kërkon më shumë pjekuri, për fat është Jupiteri ai që mbron vendimet tuaja. Siç e shihni qielli është i gjithi në favorin tuaj.

Akrepi

Një cikël i ri jete fillon për ju. Për disa të lindur në shenjë, lajmi më i spikatur ka të bëjë me punën. Një ndryshim profesional, një vendbanim i ri. Fillon një periudhë jashtëzakonisht e favorshme e risive absolute. Lëreni përtacinë mënjanë, aktivizoni një planifikim të ri. Është koha e duhur për të ndryshuar ose rinovuar jetën tuaj Ju jeni të mbrojtur në mënyrë të favorshme nga qielli. Nëse nga njëra anë e gjejmë Saturnin që kërkon maturi më të madhe në zgjedhje, nga ana tjetër Jupiteri ju mbështet duke ju lehtësuar gjithçka që ju intereson. Muaj pozitiv për dashurinë dhe familjen.

Shigjetari

Zakonisht gjatë kësaj kohe ndiheni të hidhëruar sepse jeni të detyruar të ktheheni në rutinë. Në realitet, shtatori është plot me lajme. Nxitja më e madhe vjen nga puna, ku do të ketë situata të reja që do t’ju ​​bëjnë të lumtur. Nëse jeni duke punuar në një projekt, zbatimi do të varet tërësisht nga ju, kontributi kryesor për suksesin e garantuar do të varet nga aftësia juaj për të vepruar më së miri duke përfshirë ata që dinë më shumë se ju. Rinovoni gardërobën tuaj, jepini një ngjyrë të re jetës tuaj, suksesi do të vijë, duke ju dhënë kënaqësi të madhe.

Bricjapi

Venusi disonant krijon disa probleme në fushën e dashurisë. Partneri juaj mund t’i bëjë gjërat të vështira për ju. Në disa raste nuk përjashtohet një ndarje emocionale. Për çiftet që kanë kohë bashkë është një periudhë e reflektimit të madh. Merkuri gjithashtu krijon një ngadalësim të punës, në fakt, nuk është muaji i duhur për të bërë pazar. Veproni me kujdes nëse aktiviteti juaj profesional është i lidhur me një kompani. Kthesat nuk përjashtohen. Nga ana fizike, merrni kohë për të riorganizuar dietën tuaj për të shmangur intolerancat ushqimore.

Ujori

Venusi ju mbështet në lidhjen tuaj të dashurisë. Shtatori shfaqet plot risi në dashuri, për disa të lindur me ardhjen e një fëmije, për të tjerët, bashkëjetesë emocionale. Këto janë javë fitimprurëse në punë dhe për para. Mërkuri nxjerr në dritë miqësi të reja dhe takime të reja dashurie që mund të krijojnë disa probleme nëse keni qenë në një çift për një kohë të gjatë. Fantazitë e reja erotike dhe stimujt e rinj janë pjesë e një instinkti të ri të panjohur për ju. Lajme për një shtëpi, një qira, një shitje, një donacion, një trashëgimi, një pension i parakohshëm, një likuidim, të gjitha situata të rëndësishme që mund të pasurojnë këtë moment të lidhur me planetin Saturn.

Peshqit

Fillimi i rutinës për një shenjë si e juaja është gjithmonë shumë e vështirë. Prania e Diellit nga shenja e kundërt e Virgjëreshës ju bën nervoz, të paqëndrueshëm dhe, mbi të gjitha, dembel. Këshilla për të luftuar humorin e keq është të filloni një dietë të shëndetshme, ose të ndërmerrni një aktivitet të ri fizik. Gjëja e rëndësishme është të shkarkoni tepricën e energjisë, duke i përqendruar forcat tuaja përmes hyrjeve të reja. Mos shikoni nga e kaluara, veproni me një planifikim të ri për të ngarkuar jetën e përditshme me risi absolute. Vetëm në këtë mënyrë do të jeni në gjendje të kapërceni ndjenjën e apatisë dhe lodhjes psikofizike.

Sugjerime

Horoskopi: Parashikimi i yjeve për muajin shtator 2021!

Dashi Përmes shikimit brenda vetes, ju do të arrini ekuilibrin e dëshiruar. Do të jeni më të mprehtë në...

Publikohet sondazhi: Ja kush është kënga hit e verës 2021!

Një sondazh i bërë në rrjetin social “Instagram” nga darling.al_media, ku morën pjesë rreth një mijë votues, nxorri si hitin e verës...

Horoskopi, 2 shtator 2021!

Dashi Jeta në çift do të ecë më së miri këtë të enjte 2 shtator. Nuk do të keni...

Kriset miqësia vëllazërore e Arsimit dhe Erit të “Për’puthen”!

Shumë dashuri, miqësi u shkatërruan që në lëkundjet e para të sfidave të jetës. Ndonëse tek ndjenjat përçuara nga ekrani nuk besojmë...

Fansat “masakrojnë” në inbox Renada Cacin: Kur do dalësh që të t’kemi qëllim për të qeshur!

Kur publiku të do, të do dhe pikë! Nuk po e themi kot, por morëm shkas nga postimi i fundit në “instastory”...

Të ndryshme

Horoskopi: Parashikimi i yjeve për muajin shtator 2021!

Dashi Përmes shikimit brenda vetes, ju do të arrini ekuilibrin e dëshiruar. Do të jeni më të mprehtë në...

Publikohet sondazhi: Ja kush është kënga hit e verës 2021!

Një sondazh i bërë në rrjetin social “Instagram” nga darling.al_media, ku morën pjesë rreth një mijë votues, nxorri si hitin e verës...

Horoskopi, 2 shtator 2021!

Dashi Jeta në çift do të ecë më së miri këtë të enjte 2 shtator. Nuk do të keni...

Kriset miqësia vëllazërore e Arsimit dhe Erit të “Për’puthen”!

Shumë dashuri, miqësi u shkatërruan që në lëkundjet e para të sfidave të jetës. Ndonëse tek ndjenjat përçuara nga ekrani nuk besojmë...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here