Ja kush është “Sheiku” që ka shoqëruar Antonelën në Dubai!

Ish konkurentja e Për’puthen pas “fluturimit” drejtë Milanos ka shkuar në një tjetër destinacion. Dubai, vendi i ëndrrave...

Debate në Big Brother, Paloma i kërkon llogari Donaldit: Personale marr reagimin!

Nuk kanë munguar debatet mes banorëve të Big Brother ditët e fundit. Donaldi është përplasur me Palomën dhe...

Eduardi preket në takimin me Mikelën: 3 vitet më të vështira të jetës time!

Në takimin e fundit pamë një Eduard tjetër që e nxorri në pah Mikela. I qetë, i dashur,...

Çfarë po ndodh?! Enca dhe Noizy në të njejtin hotel në Prishtinë.

U bë kohë që nga miqësia e prishur mes Encës dhe Noizyt. Artistët patën përplasje për hir të...

E vutë re? Diçka nuk shkon në deklaratën e Sem-it për marrëdhënien me Bojken Lako!

Semi Jaupaj është vajza që trazoi ujrat në Big Brother Vip, për marrëdhënien e afërt që ka treguar me Donaldin.

Tag: Televizion

Andi Artani është pa diskutim një nga personazhet publikë më tërheqës. Djali nga Kosova i bëri për vete...
Esmeralda Metkaj ose siç e njohim të gjithë Cubi, i mungoi televizionit për një kohë të gjatë. Aktorja shmangu çdo dalje publike...