Ekskluzivisht për Darling.al, Aleandra Alliu thyen heshtjen! Eksperienca në për’puthen, paktet televizive, zhgënjimet dhe planet.

Aleandra Alliu, tregoi ekskluzivisht për Darling.al rreth elsperiencës së saj në Për’puthen. Zhgënjimet, paktet për hir të show-t, përjetimet dhe planet e Leas i zbuloni...

Adhuruesit apo dikush tjetër?! Kiara Tito lexon në qiell dedikimin e veçantë!

Intervenimet me dron mesa duket nuk do të mungojnë as këtë sezon të Big Brother. Banorja e parë të cilës ju dedikua një shkrim në...

Ish konkurente! Kur Antonela është kryefjalë e mediave, mund të pyesni veten se çfarë ka ndodhur me Ledjanën?!

Antonela Berisha dhe Ledjana Prenga, janë 2 ish konkurentet e Për’puthen të cilat kishin të njejtin pëlqim. Ky pëlqim u kthye në një trekëndësh i...

Tuna shpreh hapur indinjatën për ish partnerin: Babi bën hiking, kur djali është në spital!

Me anë të instastory-ve, Tuna ka zgjedhur të tregojë faktin që ish paetneri i saj nuk po përmbush detyrimet prindërore. Këngëtarja ka bërë me dije...

E marta e spektaklit! Ja emrat që përfliten ti bashkohen sonte Big Brother!

Pa diskutim që Big Brother është kryefjala jo vetëm e mediave rozë, por e çdo tavoline së fundmi. Mbrëmjen e sotme veç eleminimit të njerit...

Ekskluzivisht për Darling.al, Aleandra Alliu thyen heshtjen! Eksperienca në për’puthen, paktet televizive, zhgënjimet dhe planet.

Aleandra Alliu, tregoi ekskluzivisht për Darling.al rreth elsperiencës së saj në Për’puthen.
Zhgënjimet, paktet për hir të show-t, përjetimet dhe planet e Leas i zbuloni në intervistën e mëposhtme. A është në një njohje dhe planet e për të mos ju larguar televizionit, vajza nga Elbasani i ka zbuluar për Darling. al.
-Si ndihesh pas eksperiencës në Për’puthen?!
Pas eksperiencës në për’puthen ndihem më e pergjegjshme për veprimet e mia dhe më e pjekur, në aspektin që i peshoj fjalët që them.
– Kush të zhgënjeu më shumë, konkurentët apo produksioni?!
Më e zhgënjyer jam me konkurentët, )normal jo me të gjithë) se deri ku arrinin me ligësitë e tyre për të perfituar nga rasti dhe për tii shfrytëzuar në favor të tyre, që të dalin sa më mirë vetë pa menduar se si do ndihesha un.
– A arrite ta tregoje Lean 100% ?!
Nuk arrita të tregoj as 10% të Leas sepse rrjedha e gjërave më bëri që të dal nga vetja dhe të mos e tregoj se kush jamun në të vertetë.
– Çfarë fitove nga ajo eksperiencë?!
Nga kjo eksperiencë kuptova që si fillim më e rëndësishmja është të mendosh për veten tënde dhe më të mirën e vetes tënde në rradhë të parë.
Edhe se askush perveç familjes tënde nuk ta do të mirën.
-Cilat janë planet e tua televizive pas Për’puthen?!
Planet televizive? Hmmm (mendohet), mendoj që vetëm kur të më shikoni , ta mbaj pak sekret.
– A je në njohje me dikë?!
Për momentin nuk jam në njohje me askënd, mendoj se akoma nuk është shfaqur i duhuri per mua.
– Cili është mesazhi yt për moshatarët dhe ndjekësit në përgjithësi?!
Mesazhi im është të mundohen sa më shumë të krijojnë pavarësinë e tyre si dhe
të njohin veten në shumë aspekte.
– A ke bërë ndonjë pakt me produksionin për hir të show-t televiziv?!
Jo kurrë s’kam bërë pakt.
E para se nuk më është kërkuar ndonjëherë dhe e dyta se aty është çdo gjë reale dhe ske për çfarë bën pakt.
-A je penduar për penduar për eksperiencën në Për’puthen?!
Jo aspak.
Përkundrazi.
Unë ndihem mire që mora pjesë në një reality show te tillë. Është një nga emisionet më të ndjekura.
-Çfarë nuk arritëm të shikonim dhe kuptobim te Lea?!
Nga Lea ju nuk keni parë dhe kuptuar asgjë.
Në qoftë se do të më jepet mundësia që të njihnit jam e sigurtë se çdokush do të donte një Lea në shoqërinë e vet.
Unë jam shumë mirëkuptuese, e drejtëpërdrejtë dhe sidomos bëj shumë për dikë që është pjesë e jetës time, por nk e di se sa u kuptua kjo gjë në për’puthen.
Darling. al

Sugjerime

Ekskluzivisht për Darling.al, Aleandra Alliu thyen heshtjen! Eksperienca në për’puthen, paktet televizive, zhgënjimet dhe planet.

Aleandra Alliu, tregoi ekskluzivisht për Darling.al rreth elsperiencës së saj në Për’puthen. Zhgënjimet, paktet për hir të show-t, përjetimet dhe planet e Leas i zbuloni...

Adhuruesit apo dikush tjetër?! Kiara Tito lexon në qiell dedikimin e veçantë!

Intervenimet me dron mesa duket nuk do të mungojnë as këtë sezon të Big Brother. Banorja e parë të cilës ju dedikua një shkrim në...

Ish konkurente! Kur Antonela është kryefjalë e mediave, mund të pyesni veten se çfarë ka ndodhur me Ledjanën?!

Antonela Berisha dhe Ledjana Prenga, janë 2 ish konkurentet e Për’puthen të cilat kishin të njejtin pëlqim. Ky pëlqim u kthye në një trekëndësh i...

Tuna shpreh hapur indinjatën për ish partnerin: Babi bën hiking, kur djali është në spital!

Me anë të instastory-ve, Tuna ka zgjedhur të tregojë faktin që ish paetneri i saj nuk po përmbush detyrimet prindërore. Këngëtarja ka bërë me dije...

E marta e spektaklit! Ja emrat që përfliten ti bashkohen sonte Big Brother!

Pa diskutim që Big Brother është kryefjala jo vetëm e mediave rozë, por e çdo tavoline së fundmi. Mbrëmjen e sotme veç eleminimit të njerit...

Të ndryshme

Ekskluzivisht për Darling.al, Aleandra Alliu thyen heshtjen! Eksperienca në për’puthen, paktet televizive, zhgënjimet dhe planet.

Aleandra Alliu, tregoi ekskluzivisht për Darling.al rreth elsperiencës së saj në Për’puthen. Zhgënjimet, paktet për hir të show-t, përjetimet dhe planet e Leas i zbuloni...

Adhuruesit apo dikush tjetër?! Kiara Tito lexon në qiell dedikimin e veçantë!

Intervenimet me dron mesa duket nuk do të mungojnë as këtë sezon të Big Brother. Banorja e parë të cilës ju dedikua një shkrim në...

Ish konkurente! Kur Antonela është kryefjalë e mediave, mund të pyesni veten se çfarë ka ndodhur me Ledjanën?!

Antonela Berisha dhe Ledjana Prenga, janë 2 ish konkurentet e Për’puthen të cilat kishin të njejtin pëlqim. Ky pëlqim u kthye në një trekëndësh i...

Tuna shpreh hapur indinjatën për ish partnerin: Babi bën hiking, kur djali është në spital!

Me anë të instastory-ve, Tuna ka zgjedhur të tregojë faktin që ish paetneri i saj nuk po përmbush detyrimet prindërore. Këngëtarja ka bërë me dije...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

rivoli eyezone dubai mall tag heuer connected exchange program replica watches uk tag heuer formula 1 calibre 16 instructions cartier tank solo automatic swiss replica watches hamilton quartz vs automatic diamond watch company nairobi uk replica watches