Çfarë ja ka humbur motivimin Argjendit të Për’puthen?!

Pas shumë kohësh pauze dhe mungesash në emision, Argjendin e pamë në një takim me vajzën e re Xhevanën. Në takimin njohës,...

Arsimi rregullon marrëdhënien me nënën e të birit?! Ja kush është ish partnerja! (Foto)

Pasi ju bë publik fakti se ishte një baba beqar, kurioziteti për të njohur ish partneren e Arsimit ishte i madh.

Shoqata e grave denoncon Për’puthen! Të mbyllet si emision.

Burime të brendshme të Top Chanel na kanë treguar se ka ndodhue një denoncim direkt për emisionin Për’puthen.

Nuk u pranua në festivalin e Rtsh-së, shpërthen Mentor Haziri: Festivale orgjish, playback-u!

Është bërë publike lista e pjesmarrësve në feestivalin e Rtsh-së. Alban Ramosaj, Ronela Hajati, Evi Reçi, Gjergj Kaçinari etj janë vetë disa...

I mbani mend Rebelde-t? Ja çfarë po ndodh sot me personazhet e famshëm!

Telenovela Rebelde solli një frymë të re trk adoleshentët në të gjithë botën. Rregullat janë bërë për tu thyer na tregoi kjo...

Aspak e zakontë! Dhunë, shantazhe, tradhëti mes Alvisës dhe Hysenit në Për’puthen!

Nuk ka qenë aspak e zakontë situata e krijuar mbrëmjen e Prime-t në emision.

Kur dy ish partnerë u bënë pjesë e të njejtit format, (për të gjetur dashurinë) tingëlloi çuditshëm. Ndonëse u tha se gjërat ishin mbyllur mes tyre, nuk rezultoi aspak ashtu. Protagonistët treguan se kanë patur komunikim gjatë emisionit dhe se Hyseni pretendonte për një rikthim.

Nga ana tjetër, Alvisës e cila është shprehur se ka një pëlqim të fortë për Bashkimin, ju publikuan telefonatat ku pohonte se në Për’puthen ishte për famë dhe lojë. Fillimisht e cilësuam si një ndjenjë xhelozie nga ana e Hysenit, por rezultoi që në këtë histori të kishte dhe situata të tjera, më të thella.

Hyseni e akuzoi në mënyrë direkte për tradhëti me Bashkimin. Alvisa ka kërkuar largimin e saj nga emisioni, për shkak se sipas saj është kërcënuar dhe shantazhuar nga Hyseni.

Pa dashur ne u bëmë pjesë e historisë së tyre. Vajza nga Vlora foli publikisht për dhunë psikologjike, fizike dhe vështirësi të shumta në kohën që kishte bashkëjetuar me partnerin. Të gjitha këto, Hyseni i mohoi. Nga debati i ashpër kuptuam se të dy janë fajtorë.

-Kur një lidhje nuk shkon, duhet ta stoposh.

-Për asnjë arsye nuk duhet të pranosh të jesh viktimë as e presionit dhe as e dhunës.

-Bëhu inspirim për veten dhe vajzat e tjera.

Mos luaj me ndjenjat e tua dhe të bësh show me historinë tënde të dashurisë. Sa e çuditshme, aq edhe komplekse kjo histori nuk na surprizoi shumë, për faktin se Përputhen është akuzuar për skenare dhe jo përmbajtje të formatit.

Akuzat, tonet e larta, presionet, inçizimet dhe përndjekjet, janë shqetësuese dhe të dënueshme. Ne shqetësohemi për gjithçka ka kaluar Alvisa, atë që po përjeton familja e saj në këto momente.

Ama duhet ta masësh b***ën mirë kur je para një publiku që është lodhur nga fallciteti dhe fakti që i trajtojnë si injorantë.

Darling.al

Sugjerime

Çfarë ja ka humbur motivimin Argjendit të Për’puthen?!

Pas shumë kohësh pauze dhe mungesash në emision, Argjendin e pamë në një takim me vajzën e re Xhevanën. Në takimin njohës,...

Arsimi rregullon marrëdhënien me nënën e të birit?! Ja kush është ish partnerja! (Foto)

Pasi ju bë publik fakti se ishte një baba beqar, kurioziteti për të njohur ish partneren e Arsimit ishte i madh.

Shoqata e grave denoncon Për’puthen! Të mbyllet si emision.

Burime të brendshme të Top Chanel na kanë treguar se ka ndodhue një denoncim direkt për emisionin Për’puthen.

Nuk u pranua në festivalin e Rtsh-së, shpërthen Mentor Haziri: Festivale orgjish, playback-u!

Është bërë publike lista e pjesmarrësve në feestivalin e Rtsh-së. Alban Ramosaj, Ronela Hajati, Evi Reçi, Gjergj Kaçinari etj janë vetë disa...

I mbani mend Rebelde-t? Ja çfarë po ndodh sot me personazhet e famshëm!

Telenovela Rebelde solli një frymë të re trk adoleshentët në të gjithë botën. Rregullat janë bërë për tu thyer na tregoi kjo...

Të ndryshme

Çfarë ja ka humbur motivimin Argjendit të Për’puthen?!

Pas shumë kohësh pauze dhe mungesash në emision, Argjendin e pamë në një takim me vajzën e re Xhevanën. Në takimin njohës,...

Arsimi rregullon marrëdhënien me nënën e të birit?! Ja kush është ish partnerja! (Foto)

Pasi ju bë publik fakti se ishte një baba beqar, kurioziteti për të njohur ish partneren e Arsimit ishte i madh.

Shoqata e grave denoncon Për’puthen! Të mbyllet si emision.

Burime të brendshme të Top Chanel na kanë treguar se ka ndodhue një denoncim direkt për emisionin Për’puthen.

Nuk u pranua në festivalin e Rtsh-së, shpërthen Mentor Haziri: Festivale orgjish, playback-u!

Është bërë publike lista e pjesmarrësve në feestivalin e Rtsh-së. Alban Ramosaj, Ronela Hajati, Evi Reçi, Gjergj Kaçinari etj janë vetë disa...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here