Horoskopi, 2 shtator 2021!

Dashi Jeta në çift do të ecë më së miri këtë të enjte 2 shtator. Nuk do të keni...

Kriset miqësia vëllazërore e Arsimit dhe Erit të “Për’puthen”!

Shumë dashuri, miqësi u shkatërruan që në lëkundjet e para të sfidave të jetës. Ndonëse tek ndjenjat përçuara nga ekrani nuk besojmë...

Fansat “masakrojnë” në inbox Renada Cacin: Kur do dalësh që të t’kemi qëllim për të qeshur!

Kur publiku të do, të do dhe pikë! Nuk po e themi kot, por morëm shkas nga postimi i fundit në “instastory”...

Drilon Hoxha: Uroj që të mos kemi njerëz të vegjël rreth vetes!

Pak ditë më parë regjizori/aktori Drilon Hoxha publikoi trailerin e filmit më të ri prodhuar e realizuar prej tij, “Shkëmbimi”.

Pse emisionet televizive na shkaktuan dhimbje sysh e veshësh këtë fundvit?!

Meqënëse pak ditë kanë kaluar ga transmetimi i emisioneve festive, vezulluese e shumëngjyrëshe, të cilat nuk i bëjnë zemrat të shkëlqejnë, tregojmë...

Horoskopi, 2 shtator 2021!

Dashi

Jeta në çift do të ecë më së miri këtë të enjte 2 shtator. Nuk do të keni asnjë mosmarrëveshje me partnerin. Financat do të jenë mirë dhe mund të kryeni disa shpenzime.

Demi

Tregohuni të sinqertë me personin që keni në krah sepse po e gënjyet, situata mund t’iu dalë nga kontrolli. Financat do të jenë në gjendje të qëndrueshme.

Binjakët

Në jetën në çift mundohuni të bëni sa më shumë lëshime dhe të mos kërkoni gjithmonë të dalë e juaja. Në planin financiar nuk priten probleme dhe vështirësi.

Gaforrja

Në jetën në çift fati do të jetë në anën tuaj. Të jeni të zgjuar nuk do të thotë të mos jeni korrektë, sepse janë të tjetër ata që përpiqen t’jua hedhin, ndërsa ju duhet të kundërveproni.

Luani

Do të reflektoni për të ardhmen e jetës suaj në çift dhe do të merrni disa vendime të rëndësishme. Në planin financiar nuk do të dini çfarë të bëni dhe ndonjëherë mund të gaboni.

Virgjëresha

Në aspektin sentimental duket se gjithçka shkon në rrugën e duhur. Sa i përket anës profesionale, do të keni bashkëpunime që do të rezultojnë të frytshme me kalimin e kohës.

Peshorja

Mund të keni debate në çift, por nuk duhet të mendoni për zgjidhjen ekstreme. Financat do të jenë në gjendjen më të mirë të mundshme.

Akrepi

Në jetën në çift do të përjetoni një ditë të qetë këtë të enjte 2 shtator dhe nuk do të keni aspak probleme. Financat nuk do të jenë të stabilizuara.

Shigjetari

Duhet ta keni të qartë se nëse nuk arrini dot të vendosni ekuilibra dhe raporte të drejta mes angazhimeve profesionale dhe atyre sentimentale, gjërat do të shkojnë gjithmonë keq për ju.

Bricjapi

Partneri do t’iu surprizojë gjatë kësaj dite të enjte 2 shtator. Emocionet do të jenë të shumta. Në planin financiar nuk do të ketë probleme serioze.

Ujori

Edhe këtë të enjte pritet të kaloni një ditë përgjithësisht pozitive, pasi jeni akoma nën ndikimin e Mërkurit nga njëra anë dhe Afërditës në një orbitë favorizuese nga ana tjetër.

Peshqit

Çiftet do të fillojnë të bëjnë plane për të jetuar së bashku. Në planin financiar do të jeni të organizuar dhe nuk priten probleme.LikeComment

Sugjerime

Horoskopi, 2 shtator 2021!

Dashi Jeta në çift do të ecë më së miri këtë të enjte 2 shtator. Nuk do të keni...

Kriset miqësia vëllazërore e Arsimit dhe Erit të “Për’puthen”!

Shumë dashuri, miqësi u shkatërruan që në lëkundjet e para të sfidave të jetës. Ndonëse tek ndjenjat përçuara nga ekrani nuk besojmë...

Fansat “masakrojnë” në inbox Renada Cacin: Kur do dalësh që të t’kemi qëllim për të qeshur!

Kur publiku të do, të do dhe pikë! Nuk po e themi kot, por morëm shkas nga postimi i fundit në “instastory”...

Drilon Hoxha: Uroj që të mos kemi njerëz të vegjël rreth vetes!

Pak ditë më parë regjizori/aktori Drilon Hoxha publikoi trailerin e filmit më të ri prodhuar e realizuar prej tij, “Shkëmbimi”.

Pse emisionet televizive na shkaktuan dhimbje sysh e veshësh këtë fundvit?!

Meqënëse pak ditë kanë kaluar ga transmetimi i emisioneve festive, vezulluese e shumëngjyrëshe, të cilat nuk i bëjnë zemrat të shkëlqejnë, tregojmë...

Të ndryshme

Horoskopi, 2 shtator 2021!

Dashi Jeta në çift do të ecë më së miri këtë të enjte 2 shtator. Nuk do të keni...

Kriset miqësia vëllazërore e Arsimit dhe Erit të “Për’puthen”!

Shumë dashuri, miqësi u shkatërruan që në lëkundjet e para të sfidave të jetës. Ndonëse tek ndjenjat përçuara nga ekrani nuk besojmë...

Fansat “masakrojnë” në inbox Renada Cacin: Kur do dalësh që të t’kemi qëllim për të qeshur!

Kur publiku të do, të do dhe pikë! Nuk po e themi kot, por morëm shkas nga postimi i fundit në “instastory”...

Drilon Hoxha: Uroj që të mos kemi njerëz të vegjël rreth vetes!

Pak ditë më parë regjizori/aktori Drilon Hoxha publikoi trailerin e filmit më të ri prodhuar e realizuar prej tij, “Shkëmbimi”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here