Regjimi ushqimor që duhet të ndiqni patjetër në dimër

Në stinën e dimrit, predispozita për të shtuar disa kilogramë rritet. Kjo ndodh kryesisht për arsye se dita...

Për ata që ndjekin modën/ Koleksioni vjeshtë-dimër 2021

Që je në një hap me kohën pikësëpari duket tek paraqitja. Mënyra se si visheni ndikon shumë në...

Një shtet që dhunon simbolin e artit, që të drejtën e artistëve dhe punës së tyre e dënon me pranga, nuk është shtet, është...

E shembën! E dini si ishte ndjesia?! Sikur i hoqën nënës evlatin nga gjiri! Në fakt ja hoqën!

Mësimi online?! Një dështim total, në Shqipërinë e miliona halleve

Mësimi online?! Fillimisht u duk si një zgjidhje, mund të funksionojë! Arsimtarët mund të dërgojnë shpjegimin e mësimit...

Halloween i sigurt/ide kostumesh pajisur me maska pandemie

Halloween është pa dyshim një nga festat pagane më të shumpritura. Edhe pse në thelb të saj kjo...

Konkurentja e re e “Përputhen”, e njohur në botën e televizionit/Foto

Duam apo nuk duam “Përputhen” është një nga emisionet më të ndjekura dhe më të komentuara të momentit.

Pas përjashtimit të bujshëm të Shqipes, një konkurente shumë impulsive dhe e pa takt, një tjetër vajzë u largua puntatën e së premtes. Fjorela ngriti pretendimin se kishte njohur dikë jashtë dhe donte ta çonte më tej atë njohje duke injoruar kështu shumë prej djemve me të cilët kishte dalë në takime. Ditën e hënë u tha se programit do ti bashkohet një konkurente e re. Sipas të dhënave të para (që nuk mund t’jua pataqesim si 100% të sigurta), mësohet se konkurentja e re do të jetë Melisa.

Melisa nuk është edhe aq e panjohur për botën e televizionit pasi ajo ka qenë pjesëmarrëse në disa programe si: “DWM Albania”, “Klanifornia”, “Sofia e Zonë e Lirë”, si dhe konkurente në “Miss Universe Albania 2017”. Ajo është modele e apasionuar pas kërcimit e cila jeton prej vitesh në Itali. Mesa duket do të provojë një eksperiencë të re dhe pse të mos njohë dikë rrethuar me kamera. Me një fizik elastik dhe tipare tërheqëse, me shumë gjasa do të rrëmbejë vëmendjen e çunave si dhe do të zgjojë xhelozi te vajzat e mbetura.

Mbetet të presim ditën e hënë!

E.D/ Darling.al

Sugjerime

Regjimi ushqimor që duhet të ndiqni patjetër në dimër

Në stinën e dimrit, predispozita për të shtuar disa kilogramë rritet. Kjo ndodh kryesisht për arsye se dita...

Për ata që ndjekin modën/ Koleksioni vjeshtë-dimër 2021

Që je në një hap me kohën pikësëpari duket tek paraqitja. Mënyra se si visheni ndikon shumë në...

Një shtet që dhunon simbolin e artit, që të drejtën e artistëve dhe punës së tyre e dënon me pranga, nuk është shtet, është...

E shembën! E dini si ishte ndjesia?! Sikur i hoqën nënës evlatin nga gjiri! Në fakt ja hoqën!

Mësimi online?! Një dështim total, në Shqipërinë e miliona halleve

Mësimi online?! Fillimisht u duk si një zgjidhje, mund të funksionojë! Arsimtarët mund të dërgojnë shpjegimin e mësimit...

Halloween i sigurt/ide kostumesh pajisur me maska pandemie

Halloween është pa dyshim një nga festat pagane më të shumpritura. Edhe pse në thelb të saj kjo...

Të ndryshme

Regjimi ushqimor që duhet të ndiqni patjetër në dimër

Në stinën e dimrit, predispozita për të shtuar disa kilogramë rritet. Kjo ndodh kryesisht për arsye se dita...

Për ata që ndjekin modën/ Koleksioni vjeshtë-dimër 2021

Që je në një hap me kohën pikësëpari duket tek paraqitja. Mënyra se si visheni ndikon shumë në...

Një shtet që dhunon simbolin e artit, që të drejtën e artistëve dhe punës së tyre e dënon me pranga, nuk është shtet, është...

E shembën! E dini si ishte ndjesia?! Sikur i hoqën nënës evlatin nga gjiri! Në fakt ja hoqën!

Mësimi online?! Një dështim total, në Shqipërinë e miliona halleve

Mësimi online?! Fillimisht u duk si një zgjidhje, mund të funksionojë! Arsimtarët mund të dërgojnë shpjegimin e mësimit...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here