30 C
Tirana
July 23, 2019
Fillimi Etiketimet Showbiz

Etiketim: showbiz

Orinda Huta dhe motra e saj, dy pika uji

Orinda Huta ka treguar shpesh se ka një lidhje shumë të ngushtë me motrën e saj më të madhe, Silvana. Pavarësisht se e motra jeton me kilometra larg Shqipërisë, raportet e...

Tayna: Meshkujt po këndojnë për dashuri ne po këndojmë gangsta

Që nga qershori i vitit 2018 kur Tayna publikoi hitin e saj të famshëm në bashkëpunim me reperin Don Phenom të titulluar “Columbiana” ajo u shndërrua në më kërkuarën jo vetëm...

Albërie Hadërgjonaj: Kujdesuni për veten, burrin dhe dashnorin!

Këngëtarja e cila ka vite në skenë, së fundmi ka dhënë disa këshilla se si të kujdeseni për pamjen tuaj, fytyrën më saktë, që të dukeni sa më të reja. “Të dashura...

Tuna : Familja vjen e para

Jeta e tyre familjare ka qenë kryetemë e mediave rozë për shkak të debatit që pati Roberti me Tunën. Megjithatë, Patrisi në ‘Xing me Ermalin’, për herë të parë ka folur për...

Dafina Zeqiri tregon talentin e ”fshehtë” të Samantës

Ato janë të dyja këngëtare mjaft të suksesshme të muzikës shqiptare dhe njëkohësisht mikesha shumë të mira. Dhe çfarë bëjnë mikeshat e mira? Epo Dafina dhe Samanta na kanë treguar se janë si...

Reagon Tayna pas akuzave se ka bërë operacione plastike

Tayna eshte nje prej repereve me te njohura e te komentuara ne Shqiperi, e cila po ben buje te madhe dhe kenget e saj jane kthyer tashme ne hite. Pervec kesaj, ajo...

Video/ Pas polemikave Tuna-Rudina-Robert, reagon edhe Enca

Pjesëmarrja e Tunës dhe Patris Berishës në puntatën e së shtunës në emisionin “Xing me Ermalin”, nxiti jo pak debate në media dhe rrjetet sociale. Një ndër temat më të nxehta...

Xhensila Myrtezaj: ‘Shhh… se të erdha aty’

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj kanë vetëm pak muaj që janë bërë prindër të Ajkës. Besi tregoi se një nga momentet më të sikletshme të çiftit është kur vogëlushen e zë...

Ronela Hajati, “fiksimi” i reperit shqiptar

Ajo është një ndër këngëtaret më të preferuara të publikut shqiptar dhe shpesh herë është përfolur për një lidhje të mundshme me Young Zerkën, por deri tani s’kemi patur asnjë pohim...

Reagon Bleona pas Bujar Qamilit: “Ku të duash, kur të duash”

I ftuar në “Xing me Ermalin” këngëtari shumë i dashur për publikun Bujar Qamili bëri deklaratën bombë se ai dhe Bleona do vijnë me një super bashkëpunim. Me të dëgjuar emrin...

Teknologji

Ministri japonez i sigurisë kibernetike:”Kurrë nuk kam përdorur një pc “

Ministri japonez përgjegjës për sigurinë e informacionit ka pranuar se kurrë nuk ka përdorur një kompjuter në jetën e tij dhe nuk e di...

Most popular

Recent posts