Fansat “masakrojnë” në inbox Renada Cacin: Kur do dalësh që të t’kemi qëllim për të qeshur!

Kur publiku të do, të do dhe pikë! Nuk po e themi kot, por morëm shkas nga postimi i fundit në “instastory”...

Drilon Hoxha: Uroj që të mos kemi njerëz të vegjël rreth vetes!

Pak ditë më parë regjizori/aktori Drilon Hoxha publikoi trailerin e filmit më të ri prodhuar e realizuar prej tij, “Shkëmbimi”.

Pse emisionet televizive na shkaktuan dhimbje sysh e veshësh këtë fundvit?!

Meqënëse pak ditë kanë kaluar ga transmetimi i emisioneve festive, vezulluese e shumëngjyrëshe, të cilat nuk i bëjnë zemrat të shkëlqejnë, tregojmë...

Melisa e Për’puthen siç nuk e kishit imagjinuar! (Foto)

Personazhet e “Përputhen” kanë ngjallur mjaft polemika për vërtetësinë, të shkuarën etj. E teksa po ndiqet penalisht rasti...

Ofendime të rënda mes Stresit dhe Einxhël Shkirës!

Ngjarjet e fundit në vend kanë sjellë situata të tensionuara jo vetëm në protestë por edhe në rrjetet sociale, kryesisht nga personazhet...

Kris Jenner dhe Kourtney Kardashian paditen per ngacmim

Kris Jenner dhe Kourtney Kardashian jane paditur për ngacmime dhe komente raciste. Gjithçka filloi kur McWilliams, truproja i atëhershëm i Kardashian, u shkarkua në vitin 2017. 
Arsyeja ishte e qartë: ai gjendej shpesh në makinën e tij duke fjetur gjatë orarit të punës. Lluks që një truproje i miliarderëve si Kris dhe Kourtney nuk mund ta përballojë.

Akuzat që McWilliams i shpjegoi gjyqtarit, megjithatë, përfshijnë ngacmime seksuale, duke përfshirë: "Masazh ne  qafë (shpatulla), krahë dhe shpinë pa pëlqimin e tij, duke rezultuar në lëvizje të duarve drejt kofshëve dhe ijeve të tij. .Për më tepër, nuk mungonte diskriminimi racist, i cili përfshinte komente mizore dhe ngacmime, poshtërime dhe trajtime që nënçmonin personin e truprojës.

Pas këtyre akuzave të rënda, miliarderet e mbrojnë veten si kështu: “Konsideratat e tij absurde u shpikën me qëllim dhe janë absolutisht në kundërshtim me vërtetësinë e fakteve. Kris kurrë nuk është sjellë në mënyrë të papërshtatshme me të ”- thotë Marty Singer, avokati i Kris, për Dailymail.com.

“McWilliams kurrë nuk u ankua për punëdhënësin e tij (Kris Jenner) gjatë kohës që ishte në punë. Gjithçka lindi pas shkarkimit: një vit më vonë ”- vazhdon Marty Singer -“ pavarësisht se Kourtney u padit, ajo nuk akuzohet për ndonjë sjellje të papërshtatshme ”.

Pastaj, duke iu referuar çështjes: "Pasi kjo akuzë e padobishme të jetë mbyllur, Kris dhe Kourtney do të vazhdojnë të padisin McWilliams për 'ndjekje penale me qëllim të keq'".

Sugjerime

Fansat “masakrojnë” në inbox Renada Cacin: Kur do dalësh që të t’kemi qëllim për të qeshur!

Kur publiku të do, të do dhe pikë! Nuk po e themi kot, por morëm shkas nga postimi i fundit në “instastory”...

Drilon Hoxha: Uroj që të mos kemi njerëz të vegjël rreth vetes!

Pak ditë më parë regjizori/aktori Drilon Hoxha publikoi trailerin e filmit më të ri prodhuar e realizuar prej tij, “Shkëmbimi”.

Pse emisionet televizive na shkaktuan dhimbje sysh e veshësh këtë fundvit?!

Meqënëse pak ditë kanë kaluar ga transmetimi i emisioneve festive, vezulluese e shumëngjyrëshe, të cilat nuk i bëjnë zemrat të shkëlqejnë, tregojmë...

Melisa e Për’puthen siç nuk e kishit imagjinuar! (Foto)

Personazhet e “Përputhen” kanë ngjallur mjaft polemika për vërtetësinë, të shkuarën etj. E teksa po ndiqet penalisht rasti...

Ofendime të rënda mes Stresit dhe Einxhël Shkirës!

Ngjarjet e fundit në vend kanë sjellë situata të tensionuara jo vetëm në protestë por edhe në rrjetet sociale, kryesisht nga personazhet...

Të ndryshme

Fansat “masakrojnë” në inbox Renada Cacin: Kur do dalësh që të t’kemi qëllim për të qeshur!

Kur publiku të do, të do dhe pikë! Nuk po e themi kot, por morëm shkas nga postimi i fundit në “instastory”...

Drilon Hoxha: Uroj që të mos kemi njerëz të vegjël rreth vetes!

Pak ditë më parë regjizori/aktori Drilon Hoxha publikoi trailerin e filmit më të ri prodhuar e realizuar prej tij, “Shkëmbimi”.

Pse emisionet televizive na shkaktuan dhimbje sysh e veshësh këtë fundvit?!

Meqënëse pak ditë kanë kaluar ga transmetimi i emisioneve festive, vezulluese e shumëngjyrëshe, të cilat nuk i bëjnë zemrat të shkëlqejnë, tregojmë...

Melisa e Për’puthen siç nuk e kishit imagjinuar! (Foto)

Personazhet e “Përputhen” kanë ngjallur mjaft polemika për vërtetësinë, të shkuarën etj. E teksa po ndiqet penalisht rasti...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here