Pak nga çfarë do të ndodhë këtë javë në Për’puthen!

Java që do të startojë do të ngjallë shumë kuriozitet përsa i përket emisionit Për’puthen. Fillimi i javës...

Ekskluzive: Çfarë fshihet pas fotove që po qarkullojnë në rrjet mes Argjendit dhe një vajze tjetër?

Po qarkullojnë në rrjet disa foto të Argjendit me një vajzë tjetër. Ndjekësit sigurisht që janë bërë kuriozë...

Eri Aga reagon ashpër kundër Për’puthen: O emision i degjeneruar, mos u merrni me mua!

Ish konkurenti i sezonit të shkuar Eri Aga është ndjerë i provokuar pas rikthimit të Dorjanit, djalit me të cilin pati një...

Konkurenti i Për’puthen këngëtar?! Fshin këngën nga youtube para se të bëhet pjesë e emisionit.

Që Për’puthen është një rrugë e shpejtë për të përfituar ndjekës, e ka vërtetuar edhe sezoni i kaluar.

Morën fund dyshimet, çifti i njohur ri fillojnë marrëdhënien! (foto)

Pasi bëri publike lidhjen e tij me bukuroshen nga Kosova, nuk zgjati shumë dhe çifti pranoi ndarjen. Bëhet...

Tag: Studentja

Ajo është vetëm 20 vjeçe! Studente e vitit të 2-të, e Universitetit të Gjuhëve të Huaja, dega Anglisht....