8 C
Tirana
December 6, 2019
Fillimi Etiketimet Kenge

Etiketim: kenge

Enca së shpejti me një këngë të re

Enca Haxhia ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në rrjete sociale, në të cilën u shfaq shumë joshëse. Kush don me degju (shumë) muzike te re ? “, është...

Noizy bashkëpunim me këngëtarë të huaj për hitin e ri

Një hit i ri duket se po realizohet gjatë kësaj kohe midis katër artistëve të njohur por ende nuk është zbuluar një datë e sigurt e publikimit të saj. Është bërë e...

Kënga më e re e Stresit prezantohet nesër

Stresi po e mban fjalën e dhënë pas lirimit nga burgu, ai u kishte premtuar fansave të tij se po sa të lirohet do t’i kthehet furishëm muzikës, ashtu edhe ka...

Ariana Grande publikon këngën më të re “Boyfriend”

Arianës Grande ka publikuar kengen me te re "Boyfriend" ne bashkepunim me Social House. "Ndjehem sikur kjo këngë kap një temë të zakonshme në jetën e kaq shumë njerëzve që njoh! njerëzit...

Genc Prelvukaj nuk po gjen titull për këngën e re

Genc Prelvukaj eshte shume aktiv me projektet te reja, per te cilat punen me te madhe e kryen vete. Përmes një postimi në InstaStory, këngëtari ka bërë të ditur se nuk...

Loredanën nuk e ndal asgjë, publikon këngën e rradhës

Pavarësisht skandalit të muajve të fundit për të cilin Loredana vazhdon të jetë nën hetim nga Prokuroria e Zvicrës për skandalin e mashtrimit, ajo ka vazhduar me karriren e saj muzikore...

Adelina Berisha së shpejti me dy këngë të reja

Adelina Berisha nepermjet nje postimi ne rrjetet sociale ka bërë të ditur që së shpejti do te publikoje dy këngë. “Së shpejti, dy këngë të reja”, janë fjalët e këngëtares në një...

Dua Lipa së shpejti me një album të ri

Dua LIpa, gjatë intervistës për prestigjiozen ‘Elle’ derisa fliste për fillimet e para dhe Kosovën, ka treguar se është duke punuar për një projekt të madh, albumin e saj të ri. “Shpresoj...

‘Tim’/Së shpejti albumi më i ri i Avicii-t

Avicii, DJ i cili kreu vetëvrasje në kulmin e karrierës së tij një vit më parë, rikthehet për t'u dëgjuar. Familja vendosi të ndajë muzikën e tij me fansat anembanë...

800$ për 1m klikime, ja si reagon Vesa Luma

Mania e blerjes së klikimeve në kanalin Youtube nga kengetaret shqiptare, eshte nje temë që trajtohet prej nje kohe te gjate. Sikurse dhe artiste te tjerë , edhe Vesa Luma...

Teknologji

Përdorimi i celularit rrit rrezikun e mbipeshës

Përdorimi i smartphone-it për më shumë se 5 orë në ditë rrit rrezikun e mbipeshes me 43%. Këtë sugjeron një studim i bërë mbi studentët...

Most popular

Recent posts