29 C
Tirana
October 23, 2019
Fillimi Etiketimet Dafina zeqiri

Etiketim: dafina zeqiri

Dafina Zeqiri tregon talentin e ”fshehtë” të Samantës

Ato janë të dyja këngëtare mjaft të suksesshme të muzikës shqiptare dhe njëkohësisht mikesha shumë të mira. Dhe çfarë bëjnë mikeshat e mira? Epo Dafina dhe Samanta na kanë treguar se janë si...

Dafina Zeqiri dhe Noizy, në natyrë e pranë zjarrit (Foto)

Dafina dhe Noizy duket se kanë filluar xhirimet për videoklipin e bashkëpunimit të tyre. Në bazë të postimeve që kemi parë artistët duket se janë në të njëjtin vend. Ata shihet...

Dafina Zeqiri, twerking në kuzhinë

Dafina është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat vazhdimisht publikon imazhe të reja, në shumë prej tyre shfaqet mjaf atraktive, ashtu siç u shfaq edhe së fundi. Këngëtarja ka provokuar...

Dafina Zeqiri në video me të dashurin duke shkëmbyer puthje të nxehta

Në një video të publikuar së fundmi Dafina Zeqiri shihet teksa shkëmben puthje pasionante me të dashurin. Video është publikuar nga disa faqe në instagram, por ajo që vihet re është se...

Dafina Zeqiri shton një tjetër tatuazh, por kësaj rradhe me përmasa të mëdha( Foto)

Ajo është një ndër këngëtaret shqiptare më të fiksuara pas artit të tatuazheve. Në turpin e saj, Dafina Zeqiri ka disa tatuazhe por mesa duket nuk i duken të mjaftueshëm. Zeqiri ka...

Ledri dhe Dafina , së bashku në ditëlindjen e Ermal Fejzullahut

Mbrëmja e djeshme ka rezervuar emocione shumë të bukura për këngëtarin Ermal Fejzullahu. Me rastin e 30-vjetorit të lindjes, miqtë i organizuan një festë surprizë këngëtarit në të cilën kënduan dhe...

Dafina publikon linjën e veshjeve, ‘King’

Ka vite që është shpërngulu në Amerikë për të zhvilluar atje karrierën muzikore. Flasim për këngëtaren Dafina Zeqiri e cila sapo ka lancuar linjen e veshjeve 'King'. Lajmin e ka bere...

Dafina Zeqiri : “Ka dite që thjesht nuk ia vlen të vësh reçipeta”

Këngëtarja Dafina Zeqiri di si ti ngrejë temperaturat. Ajo ka publikuar disa fotografi në Instagram, ku ka pozuar provokueshëm buzë detit. Këngëtarja duket mjaft tërheqëse me një pallto të hapur ... ...

Dafina Zeqiri , me dhe pa make up

Këngëtarja e dashur Dafina Zeqiri këto ditë është kthyer në Kosovë, ku ka promovuar edhe kengen e saj më të re me titull “Ti e din”. Kenga duket se eshte pelqyer nga...

Më në fund rikthehet Dafina

Kengetarja e njohur Dafina Zeqiri prej kohesh ka perqendruar karrieren e saj ne Shtetet e Bashkuara. Me ne fund ka publikuar kengen e saj me te re ne rrjetin e saj...

Teknologji

Përdorimi i celularit rrit rrezikun e mbipeshës

Përdorimi i smartphone-it për më shumë se 5 orë në ditë rrit rrezikun e mbipeshes me 43%. Këtë sugjeron një studim i bërë mbi studentët...

Most popular

Recent posts