25 C
Tirana
September 21, 2019
Fillimi Etiketimet Bikini

Etiketim: Bikini

Georgina pozon me të brendshme pas aludimeve për shtatzani

Georgina Rodriguez, 25 vjeçe, pozoi në të brendshme të zeza nga marka “Yamamay”, duke u bërë kështu imazh i këtij brendi, shkruan TheSun. Georgina dhe Cristiano e nisën romancën e tyre në...

Rozana Radi ka ditëlindjen dhe mbush plot 40 vjec

Këngëtarja e njohur Rozana Radi pak minuta më parë ka ndarë me ndjekesit e saj në rrjetet sociale, një foto nga plazhi me bikini. Përvec faktit që artisja ka ditëlindjen dhe...

Foto/ Beatrix Ramosaj mahnit me bikini në plazh

Edhe pse gjatë kohëve të fundit nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor, Beatrix Ramosaj ka marrë të gjithë vëmendjen. Se fundmi ajo ka ndare me ndjekesit e saj ne rrjetet...

Alessia Marcuzzi zbulon fundshpinën në Dubai

Pas përvojës në 'Isola dei Famosi', Alessia Marcuzzi ka ikur me pushime. Në Dubai, së bashku me vajzën Mia dhe shoqen e saj Ezia, prezantuesja televizive relaksohet në diell dhe në...

Kida ’cmend’ fansat me foto nga pishina

rhidea Latifi e njohur për publikun si Kida, është emër shumë i dashur për publikun. Këngëtarja pas shumë angazhimeve gjatë sezonit së verës, ka gjetur pak kohë për relaks. Ditën e sotme,...

Shikoni tatuazhin e Hygerta Sakos në vendin intim (Foto)

Hygertën e kemi parë gjithmonë të veshur serioze, ashtu siç ja kërkon profesioni. Por sot si rrallëherë moderatorja ka postuar disa foto me bikini. Hygerta shfaqet në super formë me një trup...

Edhe pse në të 50-at, Manjola Nallbani nuk na zhgënjen kurrë me linjat e...

Këngëtarja Manjola Nallbani ka nisur pushimet, përmes disa imazheve të postuara në profilin e saj në Instagram, ajo shfaqet me bikini. Edhe pse në të 50-at, këngëtarja befason me format trupore me...

Fifi tërheq vëmendjen me disa foto ku shfaqet me bikini

Këngëtarja Filloreta Raçi, e njohur ndryshe si Fifi, tërhoqi së fundmi vëmendjen e të gjithëve me këngën e re ‘Habibi’, e cila ishte një diss për reperet shqiptare. Kënga e saj...

Me bikini ne janar

Udhetimet gjate sezonit te pushimeve, kur cmimet e hoteleve dhe fluturimeve rriten, cmimet mund te jene seriozishte te shtrenjta. Por janari eshte muaji me i lire i vitit per te rezervuar...

Teknologji

Përdorimi i celularit rrit rrezikun e mbipeshës

Përdorimi i smartphone-it për më shumë se 5 orë në ditë rrit rrezikun e mbipeshes me 43%. Këtë sugjeron një studim i bërë mbi studentët...

Most popular

Recent posts