30 C
Tirana
July 23, 2019
Fillimi Etiketimet Bes kallaku

Etiketim: bes kallaku

Xhensila dhe Besi në ditëlindjen e parë të Ajkës(Video)

Dita e djeshme ka qenë shumë e rëndësishme për çiftin Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku. Dy të dashuruarit kanë festuar ditëlindjen e parë të Ajkës, vajzës së tyre. Më të lumtur se...

Bes Kallaku dhe Ronela Hajati njihen prej 18 vitesh

E ftuar sot në “BE Coffee”, ishte këngëtarja shumë e pëlqyer nga publiku, këngët e të cilës kthehen në hite, Ronela Hajati. Gjatë intervistës me Ronelën, Besi zbuloi diçka që nuk...

Xhensila Myrtezaj: ‘Shhh… se të erdha aty’

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj kanë vetëm pak muaj që janë bërë prindër të Ajkës. Besi tregoi se një nga momentet më të sikletshme të çiftit është kur vogëlushen e zë...

Shikoni si dukej Xhensila dhe Besi në fillimet e lidhjes së tyre(Foto)

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë të dy të talentuar, dhe të suksesshën në fushat e tyre. Ata janë një nga çiftet më të dashura për publikun. Tashmë ata janë bërë prindër...

Pas shumë aludimeve, ja ku do ti shohim aktorët këtë sezon

TIRANE – Enigma mori fund. Pas shumë aludimeve për Besin dhe Erionin, dy aktorët dhe bashkë me ta, edhe Olsi Bylyku, i njohur nga të gjithë si Kimikati, do t’i bashkohen...

U përfol për një rikthim në Top Channel , Besi dhe Erioni sqarojnë gjithcka

Dy aktorët e njohur të humorit, pas largimit nga “Portokallia”, janë përfolur për një projekt të ri që do të nisë së shpejti në një ekran të ri. Erion Isai dhe...

Ja urimi për 8 Mars i Bes Kallakut për tre femrat më të rëndësishme...

Aktori i humorit Bes Kallaku ne nje postim te fundit ne llogarine e tij Instagram, ka publikuar nje foto ne te cilen uron tre femrat e jetes se tij per 8...

Ermal Mamaqi nuk e lë rehat Bes Kallakun as kur është me pushime

Cifti simpatik, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku jane "arratisur" nga Shqiperia per pak relaks. Ata kane zgjedhur te pushojne ne Sant Torini. Dale dale babale @yllibakaaa Po sa...

Bes Kallaku : kenga e re dedikim për Xhensilen

Bes Kallaku vjen me një këngë të re ne bashkëpunim me Klajdi Harunin. Kenga titullohet "Skifterja Zemres" te njejten qe ai e kendoi ne dasmen e tij ne fillim te muajit...

Momente nga dasma e Xhensiles me Besin

A post shared by Geraldina Sposa (@geraldina_sposa) on Sep 1, 2017 at 1:17pm PDT

Teknologji

Ministri japonez i sigurisë kibernetike:”Kurrë nuk kam përdorur një pc “

Ministri japonez përgjegjës për sigurinë e informacionit ka pranuar se kurrë nuk ka përdorur një kompjuter në jetën e tij dhe nuk e di...

Most popular

Recent posts