Vesa Luma rikthehet, por jo ashtu sic do ta kishit menduar ju

Përveç se është rikthyer në Kosovë ajo tashmë po rikthehet edhe me projekte të reja por jo në muzikë, shkruan lajmi.n Me anë të një...

Dafina Zeqiri tregon talentin e ”fshehtë” të Samantës

Ato janë të dyja këngëtare mjaft të suksesshme të muzikës shqiptare dhe njëkohësisht mikesha shumë të mira. Dhe çfarë bëjnë mikeshat e mira? Epo Dafina dhe...

Kengetarja Maya 8 muajshe shtatzënë

Ajo është ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, e cila sjell hite muzikore të zonës jugore shqiptare. Bëhet fjalë për Maya-n, e cila...

Reagon Tayna pas akuzave se ka bërë operacione plastike

Tayna eshte nje prej repereve me te njohura e te komentuara ne Shqiperi, e cila po ben buje te madhe dhe kenget e saj...

Lori Hoxha tregon detaje të reja mbi jetën e saj

Lori Hoxha është një ndër vajzat më të komentuara në rrjete sociale. Ajo ka treguar disa detaje nga jeta e saj nëpërmjet...

Mihrije Braha rrëfen për dy shtatëzanitë e dështuara

Këngëtarja Mihrije Braha ka rrëfyer për herë të parë për dy episode të trishtuara nga jeta e saj. Ajo ka qenë e ftuara e radhës...

Horoskopi sot, 3 nëntor 2018

Dashi Në raportet e dashurisë mund të hidhni një hap të gabuar, prandaj kujdes. Në punë sot yjet do të jenë me ju, prandaj pritet...

Pasqyrim: fotografi të mrekullueshme të imazheve pasqyrë

Nga liqenet dhe pellgjet në xham, hidhni një sy këtyre fotografive të mrekullueshme të reflektimeve në mbarë botën.

Zbulohet arsyeja pse Samanta dhe Big Basta nuk flasin me njëri tjetrin

Shumë prej artistëve tanë kanë realizuar duete me njëri-tjetrin. Samanta Karavella dhe Big Basta janë në mesin e artistëve që vite më parë kishin bërë...

Dua Lipa bën tatuazh numrin 245, ja kuptimi

Këngëtarja ka bërë një tatuazh të ri. Në krahun e saj, Dua ka bërë tatuazh numrin 245 ndërsa ka shpjeguar se ky numër është...

Edhe Noizy me photoshop, por kësaj rradhe i doli huq (Foto)

Noizy është një prej reperëve më të mirë dhe më të pëlqyer nga rinia shqiptare. Në një foto të fundit të publikuar në profilin e...

Video/ Pas polemikave Tuna-Rudina-Robert, reagon edhe Enca

Pjesëmarrja e Tunës dhe Patris Berishës në puntatën e së shtunës në emisionin “Xing me Ermalin”, nxiti jo pak debate në media dhe rrjetet...

“Mjaft me shiringa, s’ke më nevojë“, ja si përgjigjet Lori Hoxha

Me afrimin e festës së Halloween shumë nga personazhet shqiptar kanë postuar në rrjete sociale veshjen që kanë përzgjedhur. Një prej tyre është edhe...

Aksidentohet Majk me Porchen e tij, shikoni pamjet nga vendngjarja

Reperi i njohur Majk, është përfshirë në një aksident automobilistik, pasditen e djeshme në lagjen “Bregu i Diellit” në Prishtinë. Në mediat kosovare është...

Parashikimi i yjeve për këtë javë, 29 tetor-4 nëntor

DASHI Të përgjithshmet:Kjo javë do t’ju kënaqë në të gjitha nivelet, jeta shoqërore ështëe pasur në veprim dhe interesante, do keni njohje të...

Demi Moore: ‘I kam bërë keq vetes’

Demi Moore ishte e ftuar në Dasmen Mbretërore të Princeshës Eugenia. Ajo sapo ka hapur llogarinë e saj, Instagram. Eshtë e lumtur. Por kishte...

Fabrizio Corona i premton hakmarrje Ilary Blasi-t

Fabrizio Corona dëshiron të hakmerret nga ;trajtimi' në TV ne emision live nga Ilary Blasi. Javën e kaluar ish-mbreti i paparacëve ishte një mysafir në...

Joe Jonas për Halloween u frymëzua nga e fejuara e tij

Këngëtari nga Teksasi, dikur pjesë e grupit 'Jonas Brothers' , ka gjetur frymezimin per kostumin e Halloween-it. Joe Jonas vendosur qe kete vit, te vije...

Kanye West presion Kim-it, do shtatë fëmijë

Kanye West dëshiron më shumë fëmijë me Kim Kardashian. 38-vjeçarja zbuloi presionin që po i bëhet nga burri i saj në episodin e fundit të...

Era Rusi një ndër pretendentët për të fituar ‘Këngën Magjike’

Era Rusi është rikthyer në festivalin e këngës ‘Kënga Magjike’. Kënga ‘Mos ma merr’ e ka rikthyer në ‘Kënga Magjike’ Era Rusin. Për muzikën dhe tekstin...