Te gjitha lajmet

Tradhëtia. Ja si ta perballoni

Nuk do shumë mend që nuk ekziston ndonjë formulë specifike për të përballuar tradhtinë në çift, ama në këtë artikull po përpiqemi t’ju listojmë...

Pamjet nga shtëpia luksoze e Bleros e cila kap vlerën e 350 mijë €

Shtëpia e tyre ndodhet në një kompleks të mbyllur në Prishtinë dhe ka vlerën 350 mijë euro. Ajo është super luksoze dhe Blero sapo ka...

Agron LLakaj i zhgenjyer me binjaket

Dy aktorët shumë të pëlqyer nga publiku Romeo dhe Donald Veshaj para pak ditësh lajmëruan në emisionin “E diell” se nuk do të jenë...

Shokon Rina, komplet transparente në koncert

Rina ka performuar mbreme ne Podujeve, Ajo kendoi disa nga kenget e saj me te njohura dhe e ndezi atmosferen. Por ajo qe terhoqi me...

Shenjat që duhet të largoheni nga puna

Nëse ndjeni se nuk jeni rehat apo komod në punën që bëni, më poshtë do t’ju paraqesim 7 arsyet që duhet të largoheni sa...

Enca së shpejti me një këngë të re

Enca Haxhia ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në rrjete sociale, në të cilën u shfaq shumë joshëse. Kush don me degju (shumë)...

A është i lumtur burri yt? Ja si ta kuptosh

Ndonjëherë një puthje nuk mjafton. Shpesh gratë mendojnë se nxitimi I burrave ka të bëjë me faktin se ata duan të dalin sa më...

Bleona Qereti ashtu sic nuk e keni pare asnjehere

Tashmë nuk është më i panjohur suksesi i saj në industrinë e filmave amerikanë. Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur, Bleona Qereti, e cila...

“Një natë me Lorik Canën apo Robertin”-Ja si përgjigjet këngëtarja

Robert Berisha ka qenë gjithnjë në vëmendje të mediave jo vetëm për jetën private e këngët e reja që ai sjell në tregun muzikor...

Eni Koçi në foto me një djalë tjetër, reagon Genc Prelvukaj

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj prej kohësh e kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre, duke dalë hapur në publik. Ata njihet si një nga çiftet më...

Tregon Ujkani: ‘Ja pse firmosa me Torinon’

Portieri i Kombëtares kosovare, Samir Ujkani, në fund të merkatos së verës bëri një hap të rëndësishëm në karrierë, pasi firmosi me Torinon. Edhe pse...

E kërkonte Tirana, ish-sulmuesi i Partizanit vendos …

Emanuel Mensah ishte një nga lojtarët më të përfolur në merkaton verore në Shqipëri, teksa kërkohej me ngulm nga Tirana. Sulmuesi ganez mbylli aventurën me...

Miley Cyrus fotografohet duke u puthur me…

Vetëm dy javë më parë këngëtarja Miley Cyrus i dha fund lidhjes 1-mujore me mikeshën e saj Kailtynn Carter. Por sipas mediave të huaja...

Pas tradhtisë, Khloe Kardashian rikthehet me Tristan?

Një nga skandalet e showbizit botëror që ka shkaktuar shumë bujë këtë vit ka qenë padyshim, tradhtia që iu bë personazhit televiziv Khloe Kardashian. Partneri...

Kylie Jenner thyen heshtjen rreth Travis dhe Tyga

Familja Kardashian-Jenner është gjithnjë në qendër të vëmendjes së mediave dhe duket se anëtarët e saj kujdesen që kjo vëmendje të mos largohet. Këto ditë...

Pas vetëm 2 muajsh lidhje, Gigi Hadid ndahet nga i dashuri

Modelja me famë botërore Gigi Hadid është lakuar kohët e fundit për një lidhje të mundshme të saj me personazhin televiziv Tyler Cameron. Që...

Nuk shkoi ne ushtri ,gati prangat për talentin e Fulhamit

Kur Singapori të thërret, është detyrë të përgjigjesh. Dhe nuk ka asnjë justifikim që ka vlerë, qoftë edhe nëse je një lojtar i Premier...

Çifti Obama feston përvjetorin e 27-të të martesës

Ish-presidenti i Amerikës, Barack Obama dhe ish-zonja e parë, Michelle kanë festuar përvjetorin e 27 të martesës. Barack dhe Michelle ende mbesin ndër pesonat më...

Arjon Muça: Televizionet nuk vlerësojnë punonjësit e tyre

Arjon Muça moderator i disa emisioneve televizive, i ftuar në eminsionin e mëngjesit ”Ditë e RE”, ka deklaruar se në Shqipëri, Televizionet nuk vlerësojnë...

Mozzik nostalgjik, tregon si dukej disa vite më parë

Mozzik ka publikuar një fotografi të realizuar katër vite më parë. Mozzik është goxha aktiv në rrjete sociale, në të cilat publikon vazhdimisht imazhe të...