29 C
Tirana
October 23, 2019
Fillimi Etiketimet Trailer

Etiketim: trailer

Trailer për filmin e Sarah Jessica Parker ‘Here and Now’ ka mbërritur!

Një këngëtare në Nju Jork merr një diagnozë të zymtë që e vendos jetën dhe ëndrrat e saj në perspektivë. Ne film gjithashtu marin pjese Simon Baker, Common, Taylor Kinney, Jacqueline Bisset...

Trailer i filmit komedi “The Spy Who Dumped Me” është këtu – Shikojeni!

Dy shoqet e ngushta janë në arrati në Evropë pasi ish i adshuri i Kunis-it - luajtur nga Justin Theroux - përfundon duke u bërë spiun i CIA-s. . Në trailer,...

Shikoni transformimin e Charlize Theron në filmin më të ri ‘Tully’

Ajo është një nënë e dashur për dy fëmijët - biri Jackson dhe vajza August. Dhe ndërsa Charlize Theron është i njohur për kthimin e kokës dhe shfaqjet e saj në tapetin...

Tom Cruise është rikthyer për një mision të gjashtë të pamundur si Ethan Hunt...

Misioni: Impossible - Fall Out, filmi i gjashtë në franchise, do të ndjekë agjentin e IMF-së Ethan dhe ekipin e tij në një garë kundër kohës pasi një mision shkon keq....

Traileri i Den of Thieves ka mbërritur

STXfilms ka publikuar trailerin e ri Den of Thieves, që mund të shihni më poshtë! Filmi aksion del në kinema më 19 janar 2018.

Një mbret do të ngrihet në spotin më të ri të Black Panther

Black Panther, Chadwick Boseman, pare ne Captain America: Roli i Luftës Civile, së bashku me Michael B. Jordan, Lupita Nyong'o, Danai Gurira, Martin Freeman, Daniel Kaluuya, Letitia Wright, Winston Duke, me...

Martin Freeman në trailer-n drithërues të filmit Ghost Stories

Pas një pritjeje jashtëzakonisht pozitive në Festivalin e Filmit në Londër, trailer i parë për Ghost Stories nga Andy Nyman dhe Jeremy Dyson është publikuar .

‘A besoni në fantazma, doktor’? Helen Mirren shndërrohet në një vejushë e ndjekur nga...

Ajo është vendosur të jete personazhi kryesor në thrillerin supernatural Winchester: The House That Ghosts Built. (Shtëpia që fantazmatndertuan.) Dhe në një vështrim të parë në trailerin e frikshëm për filmin e...

Adoleshentët i thonë po drogës në filmin thriller, ‘Thumper’ (trailer)

Thriller i ri, i shkruar dhe i drejtuar nga Jordan Ross , ndjek veprat e errëta dhe të këqija të një çifti adoleshentësh në një lagje me të ardhura të ulëta...

‘The Death Of Stalin’ nga 20 tetori në kinema

Peisazhi i brendshëm politik i Rusisë Sovietike të vitit 1950 merr formë komike të errët në një film të ri . Vdekja e Stalinit është një prodhim Quad dhe Main Journey,...

Teknologji

Përdorimi i celularit rrit rrezikun e mbipeshës

Përdorimi i smartphone-it për më shumë se 5 orë në ditë rrit rrezikun e mbipeshes me 43%. Këtë sugjeron një studim i bërë mbi studentët...

Most popular

Recent posts