30 C
Tirana
July 23, 2019
Fillimi Etiketimet Tolgahan Sayışman

Etiketim: Tolgahan Sayışman

Foto e parë/Almeda dhe Tolga, së bashku me djalin

Ka ardhur në jetë djali i Almeda Abazit dhe Tolgahan Sayisman. Ditën e djeshme erdhi në këtë botë vogëlushi Efehan, fëmija i parë i ish- Miss Shqipërisë dhe aktorit të famshëm turk....

Pamje nga festa për djalin e porsalindur të Almedës dhe Tolgës

Mbrëmjen e djeshme u dha lajmi se modelja shqiptare, Almeda Abazi e solli në jetë foshnjën e saj të parë. Djalit që ua dha epitetin prindër, çifti simpatik ia kanë vendosur emrin...

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman do të bëhen prindër

Mediat turke kanë bërë të ditur se moderatorja shqiptare është në pritje të ëmbël me fëmijën e saj të parë me bashkëshortin, aktorin turk Tolgahan Sayisman. Mësohet se lajmi i shtatzënisë ishte...

Tolgahan Sayışman: ‘Falë Almedës kam ndryshuar’

Ai është një ndër aktorët më të dashur turk për publikun shqiptar. Jo vetëm për faktin se pëlqehet shumë rolet e tij në seriale të ndryshme, por është edhe bashkëshort i...

Askush nuk e dinte këtë detaj! Almeda Abazi u martua më të dashurin e...

Detaje që askush nuk ishte ne dijeni për ciftin Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayışman, jane zbuluar. Sipas haberler.com Abazi u martua me ish partnerin e mikes se saj,Merve Boluğur me te cilen...

Teknologji

Ministri japonez i sigurisë kibernetike:”Kurrë nuk kam përdorur një pc “

Ministri japonez përgjegjës për sigurinë e informacionit ka pranuar se kurrë nuk ka përdorur një kompjuter në jetën e tij dhe nuk e di...

Most popular

Recent posts