10 C
Tirana
December 7, 2019
Fillimi Etiketimet Tetor

Etiketim: tetor

Horoskopi sot ,1 tetor 2019

Dashi Dashuria: Në dashuri, kontraste të forta mund të lindin, por ia vlen të përpiqeni të mos e humbni durimin në mënyrë që të mos pendoheni për të. Mundohuni të jeni të...

Parashikimi i yjeve për këtë javë, 29 tetor-4 nëntor

DASHI Të përgjithshmet:Kjo javë do t’ju kënaqë në të gjitha nivelet, jeta shoqërore ështëe pasur në veprim dhe interesante, do keni njohje të reja, mundësi për të shfaqur aftësitë tuaja...

Horoskopi sot, 29 tetor 2018

Dashi Sot do të keni kohë mjaftueshëm për t’i kushtuar vetes, mbi të gjitha shëndetit tuaj. Është koha e duhur t’i tregoni ambiciet prindërve. Ata do t’ju mbështesin plotësisht për planet tuaja....

Horoskopi Javor/ Peshqit

PESHQIT Të përgjithshmet: Megjithëse keni kaluar shumë presione, këtë javë do të shpërbleheni dhe do t’ju bëjë të buzëqeshni. Imazhi juaj shoqëror dhe pjesëmarrja në programe të ndryshme do t’ju bëjnë të...

Horoskopi Javor/ Ujori

UJORI Të përgjithshmet: Kjo javë ju premton përvoja të pasura në nivelin social. Pjesëmarrja juaj dhe bashkëpunimi juaj me autoritetet lokale, figurat publike dhe njerëzit në pozita kyçe do t’ju ndihmojnë të...

Horoskopi Javor/ Bricjapi

BRICJAPI Të përgjithshmet: Kjo javë do ketë shumë sfida për ju! Shumë çështje të pazgjidhura po fillojnë të prishin dhe të sqarojnë peizazhin nga pengesat që kanë hyrë. Marrëdhëniet me publikun, marrëveshjet...

Horoskopi Javor/ Shigjetari

SHIGJETARI Të përgjithshmet: Atmosfera juaj dhe energjia juaj pozitive e bëjnë të ndiheni këtë javë plot kënaqësi dhe gëzim. Ditët do të rrjedhin me përvoja të pasura në marrëdhëniet shoqërore, pasi ju...

Horoskopi Javor/ Akrepi

AKREPI Të përgjithshmet: Shoqëria juaj këtë javë do të shkojë në nivele shumë të larta, pasi daljet, pjesëmarrje në ngjarje, marrëdhëniet me publikun do të rrisin fuqinë e profilit tuaj. Gjendja juaj...

Horoskopi Javor/ Peshorja

Peshorja Të përgjithshmet: Kjo javë do të jetë shumë e rëndësishme dhe vendimtare për ju, pasi propozimet e reja, sfidat do t’ju fitojnë. Gjendja juaj do të jetë e mirë dhe do...

Horoskopi Javor/ Virgjëresha

VIRGJERESHA Të përgjithshmet: Asgjë nuk lini në fatin e tij, prandaj dhe çdo gjë është miqësore me ju. Natyra juaj e vërtetë, sinqeriteti dhe qartësia ju bëjnë të fitoni simpatinë e njerëzve...

Teknologji

Përdorimi i celularit rrit rrezikun e mbipeshës

Përdorimi i smartphone-it për më shumë se 5 orë në ditë rrit rrezikun e mbipeshes me 43%. Këtë sugjeron një studim i bërë mbi studentët...

Most popular

Recent posts