25 C
Tirana
September 21, 2019
Fillimi Etiketimet Tattoo

Etiketim: tattoo

Dafina Zeqiri shton një tjetër tatuazh, por kësaj rradhe me përmasa të mëdha( Foto)

Ajo është një ndër këngëtaret shqiptare më të fiksuara pas artit të tatuazheve. Në turpin e saj, Dafina Zeqiri ka disa tatuazhe por mesa duket nuk i duken të mjaftueshëm. Zeqiri ka...

Çfarë mendon Matt Damon për tatuazhin që Ben Affleck ka në kurriz ???

Matt Damon është një mik i mirë. I ftuar në The Daily Show të mërkurën në mbrëmje, aktori u pyet për tatuazhin gjigant të shokut të tij Ben Affleck që shkaktoi një...

Kendall Jenner tregon tattoo që bëri ndërkohë që ishte e dehur (Video)

Kendall Jenner po tregon vendimet e saj interesante për tatuazhet! 22-vjeçarja e "Keeping Up With The Kardashians" ishte e ftuar ne në shfaqjen The Ellen DeGeneres, transmetuar të enjten (15 mars). Gjatë...

Joe Jonas ka një tatuazh të ri dhe fansat mendojnë se është për Sophie...

Joe Jonas tregoi tatuazhin e tij të ri në mediat sociale të dielën (11 mars) dhe duket nje pune e mrekullueshme! Artisti 28-vjeçar e ka postuar foton në Twitter dhe Instagram...

Fans i Harry Potter? Zayn Malik bën tatuazh fytyrën e ‘Lord Voldemort’

Ai kurrë nuk ka pasur frikë ta përdor trupin e tij si një velë. Këngëtari 25-vjeçare i ulur ne nje pishine në Miami më parë këtë javë, zbuloi një tatuazh te ri...

Emma Watson debuton Tatuazhin ‘Time’s Up’ në Oscars 2018, por me një gabim të...

Emma Watson ka debutuar një tatuazh të ri në tapetin e kuq të Vanity Fair pas Oscars 2018, por ka diçka gabim. Definitivisht nuk eshte fakti që po tërheq vëmendjen me...

Travis Scott flet për herë të parë për vajzën e tij , Stormi

Qe pasi njoftuan lindjen e Stormit një javë pasi ata e mirepriten në botë më 1 shkurt, çifti po tregon ngadalë më shumë detaje rreth të vogles - dhe tani Travis,...

Victoria Beckham me krenari tregon tatuazhin e ri te djalit Brooklyn , ‘ Mum...

Fotograf i ri, 18 vjeç, me krenari tregoi tatuazhin me te ri, 'Mum', në formë zemre , foto te cilen e shperndau nena e tij ne Instagram Victoria Beckham. Në foto, Spice...

I fiksuar pas tatuazheve, djali shkruan ‘asgjë për të humbur’ në gjithë fytyrën e...

Nje djale nga Rusia i fiksuar totalisht me tatuazhet, vendosi te shkruaje ne fytyren e tij shprehjen 'Nothing to Lose'

Brooklyn Beckham në rrugët e NYC me biçikletën e tij

Kohët e fundit ai u zhvendos në këtë qytet për të studiuar fotografinë, në shkollën prestigjoze , Parsons School of Design ne Greenwich Village. Dhe Brooklyn Beckham dukej si në shtëpi...

Teknologji

Përdorimi i celularit rrit rrezikun e mbipeshës

Përdorimi i smartphone-it për më shumë se 5 orë në ditë rrit rrezikun e mbipeshes me 43%. Këtë sugjeron një studim i bërë mbi studentët...

Most popular

Recent posts