14 C
Tirana
September 22, 2019
Fillimi Etiketimet Surprize

Etiketim: surprize

Pamje nga festa për djalin e porsalindur të Almedës dhe Tolgës

Mbrëmjen e djeshme u dha lajmi se modelja shqiptare, Almeda Abazi e solli në jetë foshnjën e saj të parë. Djalit që ua dha epitetin prindër, çifti simpatik ia kanë vendosur emrin...

Një surprizë për Victoria-n nga Kourtney Kardashian

Stilsja e njohur 44 vjecare Victoria Beckham mbeti e kenaqur pas dhurates qe Kourtney Kardashian i beri. Ylli i reality show KUWTK, i dergoi nj pako per te promovuar brendin e saj...

10 vjet martuar, ja si e surprizoi Ermal Fejzullahu bashkëshorten

Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij kanë festuar plot 10 vite martesë. Prej ditësh çifti dhe miqtë e tyre kanë udhëtuar drejt Italisë dhe kanë vizituar disa qytete. Në darkën festive...

Teknologji

Përdorimi i celularit rrit rrezikun e mbipeshës

Përdorimi i smartphone-it për më shumë se 5 orë në ditë rrit rrezikun e mbipeshes me 43%. Këtë sugjeron një studim i bërë mbi studentët...

Most popular

Recent posts