35 C
Tirana
July 23, 2019
Fillimi Etiketimet Starwars

Etiketim: starwars

Nje burrë i armatosur grabit hotelin me maskën e Stormtrooper të Star Wars

Një burrë anglez është arrestuar, pasi policia tha se ai kishte plaçkitur 1,500 euro, në një hotel spanjoll, ndërsa mbante veshur një maskë te Stormtrooper te filmit Star Wars.

Teknologji

Ministri japonez i sigurisë kibernetike:”Kurrë nuk kam përdorur një pc “

Ministri japonez përgjegjës për sigurinë e informacionit ka pranuar se kurrë nuk ka përdorur një kompjuter në jetën e tij dhe nuk e di...

Most popular

Recent posts