12 C
Tirana
December 13, 2019
Fillimi Etiketimet Sot

Etiketim: sot

Horoskopi sot, 6 korrik 2019

Dashi Të lindurit e kësaj shenje duhet të evitojnë të menduarit e tepërt, pasi mund të përfshiheni nga pesimizmi. Mësoni të respektoni denjat e personave, të cilët aktualisht nuk janë të qëndrueshëm...

Genta Ismajli ka sot ditëlindjen, zbuloni sa vjeç mbush

Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli sot ka ditëlindjen. E lindur në vitin 1984, ajo mbush plot 35 vjeçe ditën e sotme me një karrierë të bujshme profesionale. Genta ka kohë që është...

Shikoni si duken sot vajzat e “Mike dhe Rivale”

“Mike dhe Rivale” ka qenë padyshim një prej telenovelave më të preferuara të publikut shqiptar, për shkak të personazheve e temave tepër interesante që trajtonte. Pas gati 18 vitesh shikoni...

Horoskopi sot, 9 tetor 2018

Dashi Duhet të nisni meditimin dhe jogën për t’ju ndjerë mirë si fizikisht ashtu edhe psikologjikisht. Duhet të jeni të pavarur dhe të vendosni vetë për vendimet tuaja. Është dita e duhur...

Teknologji

Përdorimi i celularit rrit rrezikun e mbipeshës

Përdorimi i smartphone-it për më shumë se 5 orë në ditë rrit rrezikun e mbipeshes me 43%. Këtë sugjeron një studim i bërë mbi studentët...

Most popular

Recent posts