12 C
Tirana
December 13, 2019
Fillimi Etiketimet Skandal

Etiketim: skandal

Hillary Clinton flet për tradhëtine e burrit të saj

Ish-zonja e parë e Amerikës Hilary Clinton ka qenë e ftuar së bashku me të bijën, Chelsea në emisionin “Good Morning America” për të promovuar librin “The Book of Gutsy Women”. Ndonëse...

Jordyn Woods flet sërish rreth skandalit të tradhtisë

Kanë kaluar shumë muaj që prej skandalit të Jordyn Woods dhe Tristan Thompson të cilët u fotografuan në një festë duke u puthur. Ky skandal, i cili preku familjen Kardashian pasi Tristan...

Loredanën nuk e ndal asgjë, publikon këngën e rradhës

Pavarësisht skandalit të muajve të fundit për të cilin Loredana vazhdon të jetë nën hetim nga Prokuroria e Zvicrës për skandalin e mashtrimit, ajo ka vazhduar me karriren e saj muzikore...

Skandal ne ‘Striscia la notizia’ : fyerje rraciste ndaj velines

Velinat e reja te ketij viti te programit italian 'Striscia la notizia' jane 21 vjecarja Shaila Gatta me origjine nga Napoli dhe Mikaela Naeze Silva,23 vjec e lindur ne Moske(i ati...

Teknologji

Përdorimi i celularit rrit rrezikun e mbipeshës

Përdorimi i smartphone-it për më shumë se 5 orë në ditë rrit rrezikun e mbipeshes me 43%. Këtë sugjeron një studim i bërë mbi studentët...

Most popular

Recent posts