30 C
Tirana
July 23, 2019
Fillimi Etiketimet Shqiptar

Etiketim: shqiptar

Orinda Huta dhe motra e saj, dy pika uji

Orinda Huta ka treguar shpesh se ka një lidhje shumë të ngushtë me motrën e saj më të madhe, Silvana. Pavarësisht se e motra jeton me kilometra larg Shqipërisë, raportet e...

Tayna: Meshkujt po këndojnë për dashuri ne po këndojmë gangsta

Që nga qershori i vitit 2018 kur Tayna publikoi hitin e saj të famshëm në bashkëpunim me reperin Don Phenom të titulluar “Columbiana” ajo u shndërrua në më kërkuarën jo vetëm...

Reagon Tayna pas akuzave se ka bërë operacione plastike

Tayna eshte nje prej repereve me te njohura e te komentuara ne Shqiperi, e cila po ben buje te madhe dhe kenget e saj jane kthyer tashme ne hite. Pervec kesaj, ajo...

Xhensila Myrtezaj: ‘Shhh… se të erdha aty’

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj kanë vetëm pak muaj që janë bërë prindër të Ajkës. Besi tregoi se një nga momentet më të sikletshme të çiftit është kur vogëlushen e zë...

Ronela Hajati, “fiksimi” i reperit shqiptar

Ajo është një ndër këngëtaret më të preferuara të publikut shqiptar dhe shpesh herë është përfolur për një lidhje të mundshme me Young Zerkën, por deri tani s’kemi patur asnjë pohim...

Rrëfehet Kallashi : Unë urinoj në këmbë

Fillmisht si 'kercimtare' e më pas si këngëtare, ajo është bërë një prej personazheve më të komentuar të showbizit, e cila tërheq gjithmonë vëmendjen me fotot e videot provokuese që publikon...

Pas ndarjes nga Mimoza, Seldi me një tjetër bukuroshe

Robert Berisha dhe Seldi Qalliu janë pjesëmarrës në ‘Dance With Me’. Roberti ka partnere ne kercim Leila Kraja ndërsa këngëtari nga Shqipëria Rashel Kolanecin. Ata po marrin duartrokitje nga publiku dhe juria...

Ja kush do të prezantojë “Big Brother Vip”

Së shpejti do të fillojë në “Top Channel”, edicioni i parë i “Big Brother Vip”. Teksa presim të zbulojmë se kush do të jenë VIP-at që do të jetojnë në një shtëpi...

Capital T i zhgënjyer nga disa persona

Capital T vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në estradë. Ai ka thene se shumë shpejt do të publikojë një projekt të ri muzikor. Reperi është mjaft aktiv dhe i...

Vajza e Ilir Shaqirit ka ditëlindjen, ja urimi i tij

Në familjen e balerinit shqiptar Ilir Shaqiri sot festohet një ditë speciale. E bija, Emily feston ditën e lindjes dhe i ati i ka dedikuar pak fjalë për ta uruar. “Edhe...

Teknologji

Ministri japonez i sigurisë kibernetike:”Kurrë nuk kam përdorur një pc “

Ministri japonez përgjegjës për sigurinë e informacionit ka pranuar se kurrë nuk ka përdorur një kompjuter në jetën e tij dhe nuk e di...

Most popular

Recent posts