28 C
Tirana
June 20, 2019
Fillimi Etiketimet Shpat kasapi

Etiketim: shpat kasapi

Vip-at shqiptarë urojnë muajin e Ramazanit

Muaji më i rëndësishëm për myslimanët, muaji i Ramazanit ka filluar sot. Me rastin e fillimit të Ramazanit, emra të njohur të showbizit shqiptar kanë zgjedhur që nëpërmjet llogarive të tyre në...

Edhe pas shumë vitesh Shpat Kasapi akoma nuk e ka harruar Afërdita Dreshajn

Një nga lajmet më të bujshme nga bota e showbiz-it shqiptar ishte ndarja e Shpat Kasapit me modelen Afërdita Dreshaj. Portale të ndryshme ne ate kohe shkruanin se shkaktarë kryesorë për...

Shpat Kasapi publikon foto me të dashurën. Nga është ajo?

Këngëtari nga Maqedonia , Shpat Kasapi është një nga figurat më simpatike të muzikës shqiptare. Gjithmone i komentuar për jetën private, edhe kësaj rradhe nuk ka mundur të na shpetoje një...

Teknologji

Ministri japonez i sigurisë kibernetike:”Kurrë nuk kam përdorur një pc “

Ministri japonez përgjegjës për sigurinë e informacionit ka pranuar se kurrë nuk ka përdorur një kompjuter në jetën e tij dhe nuk e di...

Most popular

Recent posts