8 C
Tirana
December 6, 2019
Fillimi Etiketimet Shannen doherty

Etiketim: shannen doherty

Charmed Reboot: Fillojnë audicionet për seritë e reja, pavaresisht kundërshtimit të fansave dhe aktoreve...

Përkundër protestave të mëdha të lindura rreth projektit 'Charmed reboot', që duket se kanë vënë ne luftë jo vetëm fansat, por edhe disa pjesetare të kastit origjinal të serialit te udhëhequr...

Shannen Doherty, pas fitores kundër kancerit i rikthehet punës: “Ndihem e favorizuar nga fati...

Është një himn për jetën dhe bukurinë e saj ajo që Shannen Doherty, Brenda e "Beverly Hills 90210" dhe Prue Halliwell nga "Charmed",iu beson rrjeteve sociale,për të festuar kthimin e saj...

Shannen Doherty duket e lumtur dhe e shendetshme pas mposhtjes se semundjes

Kohët e fundit ajo zbuloi nje pervoje tronditëse, që ajo përjetoi gjatë trajtimit të saj kunder kancerit. Fatmirësisht, Shannen Doherty ka qenë ne rekuperim që nga prilli dhe ylli dukej se ishte...

Shannen Doherty në një foto të trishtë pas kimio terapisë

Aktorja Shannen Doherty u shpreh në muajin prill se sëmundja e saj ishte për të një shlyerje e mëkateve. Por kjo nuk do të thotë se aktorja e '90210 Beverly Hills'...

Shannen Doherty thotë se beteja e saj me kancerin e bëri njeri “më të...

Aktorja Shannen Doherty, 46 vjeç, ka dalë nga beteja e saj dyvjeçare me kancerin si një person i ndryshuar me një pikëpamje krejtesisht të re për jetën. Dy vitet e fundit "më...

Teknologji

Përdorimi i celularit rrit rrezikun e mbipeshës

Përdorimi i smartphone-it për më shumë se 5 orë në ditë rrit rrezikun e mbipeshes me 43%. Këtë sugjeron një studim i bërë mbi studentët...

Most popular

Recent posts