12 C
Tirana
December 13, 2019
Fillimi Etiketimet Rozana radi

Etiketim: rozana radi

Rozana Radi ka ditëlindjen dhe mbush plot 40 vjec

Këngëtarja e njohur Rozana Radi pak minuta më parë ka ndarë me ndjekesit e saj në rrjetet sociale, një foto nga plazhi me bikini. Përvec faktit që artisja ka ditëlindjen dhe...

Rozana Radi përshëndetet nga stilisti me famë botërore, Stefano Gabbana

Këngëtarja dhe aktorja Rozana Radi e ka nisur bukur ditën e sotme pas një mesazhi që i ka mbërritur në inbox-in e saj nga stilisti me famë botërore, Stefano Gabbana. Shkak...

Rozana Radit i gërvishtin makinën: ‘Se di si marin frymë këta qyqarë’

Këngëtarja e njohur Rozana Radi ka bere publike nje ngjarje te shemtuar qe fatkeqsisht ndodh shpesh dhe pas arsye ne vendin tone. Ne nje postim te fundit ne InstaStory ajo eshte...

Rozana Radi e lodhur nga kolegët e saj anglisht-folës: “Kur u bëtë të gjithë...

Kengetarja e dashur dhe autorja e tekseve te shume kengeve Rozana Radi , se fundmi ka postuar ne Instastory , disa fjale ku ironizon koleget e saj. “Janë bërë të gjithë Anglez!...

Teknologji

Përdorimi i celularit rrit rrezikun e mbipeshës

Përdorimi i smartphone-it për më shumë se 5 orë në ditë rrit rrezikun e mbipeshes me 43%. Këtë sugjeron një studim i bërë mbi studentët...

Most popular

Recent posts