30 C
Tirana
July 23, 2019
Fillimi Etiketimet Ronela hajati

Etiketim: ronela hajati

Bes Kallaku dhe Ronela Hajati njihen prej 18 vitesh

E ftuar sot në “BE Coffee”, ishte këngëtarja shumë e pëlqyer nga publiku, këngët e të cilës kthehen në hite, Ronela Hajati. Gjatë intervistës me Ronelën, Besi zbuloi diçka që nuk...

Ronela Hajati: Eurovizioni fiks për një gjigande si unë

Ronela Hajati të premtën që lamë pas ishte e ftuar në emisionin “Mirage”. Këngëtarja ka folur për suksesin e këngës së fundit dhe planet rreth projekteve të reja muzikore. Meqë jemi...

Ronela Hajati në Las Vegas, na prezanton idhullin e saj

Ronela Hajati momentalisht është në Las Vegas. Këngëtarja nga Shqipëria, Ronela Hajati është bashkë me shoqen e saj në Las Vegas, të cilat po argëtohen pafund. Nga atje, ajo nuk ngurron të sjell...

Ronela Hajati, “fiksimi” i reperit shqiptar

Ajo është një ndër këngëtaret më të preferuara të publikut shqiptar dhe shpesh herë është përfolur për një lidhje të mundshme me Young Zerkën, por deri tani s’kemi patur asnjë pohim...

Ronela Hajati na tregon se si dukej 15 vjeçe (Foto)

Këngëtarja e njohur Ronela Hajati është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku publikon foto e video të ndryshme nga jeta e saj personale dhe përditshmëria. Fotografitë e saj provokuese marrin mijëra pëlqime...

Young Zerka pranon lidhjen me Ronela Hajatin

Ndonëse një gjë e tillë nga dyshja nuk është pohuar e as mohuar prania e tyre në media thotë të kundërtën. Është vetë artisti i cili më në fund duket se ka...

Ja si duket Ronela Hajati pa make up (Foto)

Këngëtarja Ronela Hajati është gjithmonë në qendër të vëmendjes. Këngët e saj janë shumë të suksesshme dhe shpesh herë publikimi i tyre është i bujshëm. Jeni mësuar ta shikoni të kuruar...

Relaks absolut per nje energji absolute si Ronela Hajati

Pas sukseve te njepasnjeshme dhe angazhimeve te shumta ne muzike , kengetarja e dashur per publikun po pushon ne The Land Of Legends , Belek , Turqi.

Teknologji

Ministri japonez i sigurisë kibernetike:”Kurrë nuk kam përdorur një pc “

Ministri japonez përgjegjës për sigurinë e informacionit ka pranuar se kurrë nuk ka përdorur një kompjuter në jetën e tij dhe nuk e di...

Most popular

Recent posts