25 C
Tirana
September 21, 2019
Fillimi Etiketimet Renault

Etiketim: renault

Zoe nga Renault: Elektrikja e përsosur për qytet

Zoe e vogël dhe e pazakontë e Renaultit është diçka e historisë së suksesshme të makinave në Evropë . Ajo ka qenë në prodhim që nga viti 2012 dhe është rregullisht...

Teknologji

Përdorimi i celularit rrit rrezikun e mbipeshës

Përdorimi i smartphone-it për më shumë se 5 orë në ditë rrit rrezikun e mbipeshes me 43%. Këtë sugjeron një studim i bërë mbi studentët...

Most popular

Recent posts