23 C
Tirana
October 23, 2019
Fillimi Etiketimet Quinta da Regaleira

Etiketim: Quinta da Regaleira

Pallati i misterit në Sintra

Në Sintra , Portugali, ka një pallat të pabesueshëm të rrethuar nga mistere të dendura. Sipas disave , simbolet e pakuptueshëm që dekoron pallatin dhe kopshtin Quinta da Regaleira do të...

Teknologji

Përdorimi i celularit rrit rrezikun e mbipeshës

Përdorimi i smartphone-it për më shumë se 5 orë në ditë rrit rrezikun e mbipeshes me 43%. Këtë sugjeron një studim i bërë mbi studentët...

Most popular

Recent posts