14 C
Tirana
September 22, 2019
Fillimi Etiketimet Prinder

Etiketim: prinder

Pamje nga festa për djalin e porsalindur të Almedës dhe Tolgës

Mbrëmjen e djeshme u dha lajmi se modelja shqiptare, Almeda Abazi e solli në jetë foshnjën e saj të parë. Djalit që ua dha epitetin prindër, çifti simpatik ia kanë vendosur emrin...

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman do të bëhen prindër

Mediat turke kanë bërë të ditur se moderatorja shqiptare është në pritje të ëmbël me fëmijën e saj të parë me bashkëshortin, aktorin turk Tolgahan Sayisman. Mësohet se lajmi i shtatzënisë ishte...

9 arsyet pse të gjithë çiftet debatojnë kur bëhen për herë të parë me...

Foshnjet mund të jenë të vështira në një marrëdhënie. Jeni të dy të tronditur, të lodhur dhe duke u përpjekur të prindëroni me pak gjumë. Papritmas, para se ju ta kuptoni,...

Teknologji

Përdorimi i celularit rrit rrezikun e mbipeshës

Përdorimi i smartphone-it për më shumë se 5 orë në ditë rrit rrezikun e mbipeshes me 43%. Këtë sugjeron një studim i bërë mbi studentët...

Most popular

Recent posts