27 C
Tirana
September 21, 2019
Fillimi Etiketimet Plazh

Etiketim: plazh

(VIDEO) Kali godet turistin në plazh

Një turist nuk i nuk i ka marrë parasysh sinjalet e shumta "mos i prek kuajt" në një plazh kombëtar ne ishullin Assateague në Maryland. Ai vazhdoi të përkëdhelte kafshën e...

Rozana Radi ka ditëlindjen dhe mbush plot 40 vjec

Këngëtarja e njohur Rozana Radi pak minuta më parë ka ndarë me ndjekesit e saj në rrjetet sociale, një foto nga plazhi me bikini. Përvec faktit që artisja ka ditëlindjen dhe...

Foto/ Beatrix Ramosaj mahnit me bikini në plazh

Edhe pse gjatë kohëve të fundit nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor, Beatrix Ramosaj ka marrë të gjithë vëmendjen. Se fundmi ajo ka ndare me ndjekesit e saj ne rrjetet...

Fifi tërheq vëmendjen me disa foto ku shfaqet me bikini

Këngëtarja Filloreta Raçi, e njohur ndryshe si Fifi, tërhoqi së fundmi vëmendjen e të gjithëve me këngën e re ‘Habibi’, e cila ishte një diss për reperet shqiptare. Kënga e saj...

Xhensila Myrtezaj, pa make up, tregon linjat nga plazhi , vetëm pak kohë pas...

Edhe pse Xhensila Myrtezaj ka postuar vazhdimisht foto dhe video të shkurtra për fansat e saj, ajo nuk ka rrëfyer shumë për jetën e saj të re si nënë. Por lajmet për...

Nga ujërat e kulluar të Karaibeve në rërën e artë të Bournemouth, TripAdvisor emëron...

Çmimet e TripAdvisor's Travellers' Choice, zbulojnë 25 plazhet më të mira në botë, 10 në Evropë dhe 10 në Britani të Madhe. Plazhi më i mirë në botë u zgjodh...

Gruaja i ofron ushqim pulëbardhës por nuk shkon ashtu siç e kishte menduar… Shikoni...

Një grua ne Florida ne plazhin Clearwater, përpiqet të ushqejë një pulëbllëqe me një çip, përfundon duke u ndjekur nga një tufë e tërë, në det, ndërsa ajo largohet prej tyre...

3 menyra si te shmangni rrjepjen e lekures pas plazhit

Ju sapo keni ardhur nga pushimet, të gatshëm për ti bere ziliqare të gjithë në zyrë me ngjyren e lekures tuaj të përsosur. Ju keni vendosur tashmë veshje e përsosur për...

Teknologji

Përdorimi i celularit rrit rrezikun e mbipeshës

Përdorimi i smartphone-it për më shumë se 5 orë në ditë rrit rrezikun e mbipeshes me 43%. Këtë sugjeron një studim i bërë mbi studentët...

Most popular

Recent posts