30 C
Tirana
July 23, 2019
Fillimi Etiketimet Orinda huta

Etiketim: orinda huta

Orinda Huta dhe motra e saj, dy pika uji

Orinda Huta ka treguar shpesh se ka një lidhje shumë të ngushtë me motrën e saj më të madhe, Silvana. Pavarësisht se e motra jeton me kilometra larg Shqipërisë, raportet e...

Apartamenti 2XL për qokë te shtëpia e re e Turit dhe Orindës

Kengetarja e dashur per publikun Orinda Huta dhe moderatori i njohur Turjan Hyska pak muaj me pare kurorezuan lidhjen e tyre shume vjecare ne martese. Nje dasem perrallore ashtu dic Orinda...

Teknologji

Ministri japonez i sigurisë kibernetike:”Kurrë nuk kam përdorur një pc “

Ministri japonez përgjegjës për sigurinë e informacionit ka pranuar se kurrë nuk ka përdorur një kompjuter në jetën e tij dhe nuk e di...

Most popular

Recent posts