25 C
Tirana
September 21, 2019
Fillimi Etiketimet Nyc

Etiketim: nyc

Gigi Hadid feston ditëlindjen me Bella-n në NYC

Gigi Hadid ka ditelindjen dhe ka vendosur ta festoje ne Nju Jork. Ne momentin e mberritjes ne apartament, ajo eshte fotografuar se bashku me te motren, Bella Hadid , ku duket mjaft...

Shakira dhe Gerard Pique ‘më të bashkuar se kurrë’

Pothuajse tre muaj pas thashethemeve të ndarjes, Shakira dhe Gerard Pique po vazhdojne shume mire se bashku dhe janë më të fortë se kurrë", thotë një burim ekskluzivisht për Us Weekly. Këngëtarja...

Jennifer Lopez dhuron 1 milion dollare per viktimat e uraganit ne Porto Rico

Të dielën, Jennifer Lopez u bashkua me guvernatorin e Nju Jorkut Andrew Cuomo në një konferencë shtypi ku njoftoi se po dhuronte 1 milion dollarë nga të ardhurat e shfaqjes së...

Adriana Lima: e rene nga qielli

Adriana Lima kishte një figurë hyjnore në premierën e serialit së saj të ri në New York City të martën. Mbretëresha e pasarelave, 36 vjecarja, u shfaq në një fustan të bardhë...

Vajza e Cindy Crawford debuton ne sfilaten e Calvin Klein NY: identike me te...

Cindy Crawford është një nga modelet më të bukura në botë. Ajo është shfaqur në të gjitha revistat më prestigjoze për vite dhe përfaqëson, së bashku me Naomi Campbell, Kate Moss...

Kim Kardashian seksi ne Manhattan

Kim Kardashian mund të jetë duke pritur femijen e trete në janar - por ajo duket e lumtur te tregoje se nuk është ajo që po e mban ate. Ylli 36 vjecar...

Rihanna e gjitha ne te verdhe dhe…pa recipeta

Rihanna u kthye ne kryefjale gjate lancimit te make-upit te ri ne New York, nderkohe qe ishte veshur e gjitha ne te verdhe dhe pa recipeta. Bukuroshja 29-vjeçare, shkelqeu në një fund...

Qytetet me te bukura qe duhen vizituar ne vjeshte

1.New York City Nju Jorku në vjeshtë tregon veten në të gjithë bukurinë e saj. Nuk është rastësi që shumë filma janë xhiruar në qytet vetëm këtë kohë të vitit. Mos e...

Public Hotel ne New York per te cilin po flasin te gjithe

Hoteli ndodhet ne rrugen 215 Chrsytie, ka 367 dhoma te cilat fillojne nga 150$, i projektuar nga Ian Schrager, bashkë-krijues i Studio 54. Nese keni planifikuar nje udhetim ne New York ju...

Justin Timberlake dhe Jessica Biel ne nje spektakel dashurie

Justin Timberlake dhe Jessica Biel gjithmone arrijne te na magjepsin kur i shohim bashke. Te bukur, plot humor dhe shume te dashuruar, tek i shohim te shkembejne perkedhelje dhe puthje te...

Teknologji

Përdorimi i celularit rrit rrezikun e mbipeshës

Përdorimi i smartphone-it për më shumë se 5 orë në ditë rrit rrezikun e mbipeshes me 43%. Këtë sugjeron një studim i bërë mbi studentët...

Most popular

Recent posts