14 C
Tirana
December 13, 2019
Fillimi Etiketimet Mozzik

Etiketim: mozzik

Mozzik nostalgjik, tregon si dukej disa vite më parë

Mozzik ka publikuar një fotografi të realizuar katër vite më parë. Mozzik është goxha aktiv në rrjete sociale, në të cilat publikon vazhdimisht imazhe të reja., shkruan lajmi.net. Së fundi, reperi postoi një...

Mozzik i zhgënjyer me Loredanën?

Prej disa muajsh titujt e mediave rozë kanë ‘pushtuar’ lajmet e ndarjes së Mozzikut dhe Loredanës. Përvec faktit se dyshja nuk e ndjek më njëri tjetrin në rrjete sociale ata ende...

Mozzik uron Zvicrën për Ditën e Pavarësisë

Mozzik, rreperi i njohur prej një kohe te gjate është larguar nga Kosova për të jetuar në Zvicër. Ai ka krijuar jetë të re atje bashkë me partneren e tij...

Loredanën nuk e ndal asgjë, publikon këngën e rradhës

Pavarësisht skandalit të muajve të fundit për të cilin Loredana vazhdon të jetë nën hetim nga Prokuroria e Zvicrës për skandalin e mashtrimit, ajo ka vazhduar me karriren e saj muzikore...

Mozzik këtë muaj do të vijë me surpriza

Reperi i njohur, Mozzik ka paralajmëruar gjëra të mëdha që pritet t’i lansojë këtë muaj. Me anë të një postimi të publikuar në Instagram, reperi bën të ditur se këtë muaj do...

Ja si e uroi Mozzik Loredanën për ditëlindje

Mozzik dhe Loredana Zefi janë një prej çifteve më të dashur të shoëbizit shqiptar, të cilët vijnë shpesh në qendër të vëmendjes së mediave dhe gjithçka rreth tyre përbën interes për...

Shikoni se si Mozzik uron Kosovën për Demarkacionin (Video)

Reperi Mozzik është aktualisht ndër emrat më të pëlqyer në showbizin shqiptar. Pas lajmit te ratifikimit të marrëveshjes me Malin e Zi, ai ka reaguar me nje video funny. "Kosovë urime demokracioni"...

Mozzik ndryshon look, shikoni modelin e ri të flokëve

Reperi kosovar, Mozzik ,ka qene nje nga emrat me te perfolur kohet e fundit , per shkak te largimit, bashke me Getinjon, nga labeli "ON Records". Ai eshte nje nga artistet...

Teknologji

Përdorimi i celularit rrit rrezikun e mbipeshës

Përdorimi i smartphone-it për më shumë se 5 orë në ditë rrit rrezikun e mbipeshes me 43%. Këtë sugjeron një studim i bërë mbi studentët...

Most popular

Recent posts