14 C
Tirana
September 22, 2019
Fillimi Etiketimet Mirsa kerqeli

Etiketim: mirsa kerqeli

Vip-at shqiptarë urojnë muajin e Ramazanit

Muaji më i rëndësishëm për myslimanët, muaji i Ramazanit ka filluar sot. Me rastin e fillimit të Ramazanit, emra të njohur të showbizit shqiptar kanë zgjedhur që nëpërmjet llogarive të tyre në...

Në familjen e Mirsa Kërqelit sot ka festë. Ja arsyeja…

Ajo ka lënë gjurmë në muzikën shqiptare me shumë hite. Mirsa Kërqeli ka vite që nuk ishte aktive me muzikë, duke iu përkushtuar familjes dhe fëmijëve të saj, edhe pse këtë vit...

Teknologji

Përdorimi i celularit rrit rrezikun e mbipeshës

Përdorimi i smartphone-it për më shumë se 5 orë në ditë rrit rrezikun e mbipeshes me 43%. Këtë sugjeron një studim i bërë mbi studentët...

Most popular

Recent posts