30 C
Tirana
July 23, 2019
Fillimi Etiketimet Mimoza

Etiketim: mimoza

Pas aludimeve për lidhje të re, reagon Mimoza Shkodra

Mimoza Shkodra padyshim është ndër artistet më të përfolura të momentit. Përpos ndarjes nga ish i fejuari Seldi , Mimoza tashmë po i rikthehet skenës muzikore me këngë të reja. Pas...

Teknologji

Ministri japonez i sigurisë kibernetike:”Kurrë nuk kam përdorur një pc “

Ministri japonez përgjegjës për sigurinë e informacionit ka pranuar se kurrë nuk ka përdorur një kompjuter në jetën e tij dhe nuk e di...

Most popular

Recent posts