29 C
Tirana
October 23, 2019
Fillimi Etiketimet Mila kunis

Etiketim: mila kunis

Trailer i filmit komedi “The Spy Who Dumped Me” është këtu – Shikojeni!

Dy shoqet e ngushta janë në arrati në Evropë pasi ish i adshuri i Kunis-it - luajtur nga Justin Theroux - përfundon duke u bërë spiun i CIA-s. . Në trailer,...

Mila Kunis dhe Ashton Kutcher : pasurinë tonë nuk do jua lëmë fëmijëve

Mila Kunis dhe Ashton Kutcher nuk po planifikojnë tu lënë para fëmijëve te tyre Wyatt dhe Dimitri. Perkundrazi në një intervistë të kohëve të fundit në podcastin e Dax Shepard's Expert...

Fox po kërkon të përshtasë filmin ‘Bad Moms ‘ në një reality show televiziv

Fox është duke eksploruar metoda për të konvertuar filmin Bad Moms në një reality show televiziv. Programi, i cili do të bazohet në franchize-in ku iterpretojne yjet si Kristen Bell, Kathryn Hahn...

Mila Kunis dhe Ashton Kutcher të dashuruar si në ditën e parë ,në Prize...

Në korrik ata festuan dy vjetorin e marteses se tyre te lumtur . Por Ashton Kutcher, 39 vjeç dhe Mila Kunis, 34 vjeç, dukeshin si të sapomartuar në tapetin e kuq të...

Mila Kunis zbulon se vajza 3 vjecare, konsumon verë cdo te premte, sipas...

Ne nje interviste me 'Extra' te merkuren, aktorja Mila Kunis zbuloi se vajza e saj 3 vjecare, Wyatt, konsumon vere. Aktorja ka një arsye të mirë për kete fakt, sepse ata familjarisht...

Mila Kunis rrefen te metat e saj

Shumica e aktoreve kurrë nuk pranojnë se kanë te meta. Por në numrin e nëntorit të Marie Claire SHBA, Mila Kunis u tregua shumë e sinqertë për të metat e saj. Aktorja...

Teknologji

Përdorimi i celularit rrit rrezikun e mbipeshës

Përdorimi i smartphone-it për më shumë se 5 orë në ditë rrit rrezikun e mbipeshes me 43%. Këtë sugjeron një studim i bërë mbi studentët...

Most popular

Recent posts