25 C
Tirana
September 21, 2019
Fillimi Etiketimet Matt damon

Etiketim: matt damon

Çfarë mendon Matt Damon për tatuazhin që Ben Affleck ka në kurriz ???

Matt Damon është një mik i mirë. I ftuar në The Daily Show të mërkurën në mbrëmje, aktori u pyet për tatuazhin gjigant të shokut të tij Ben Affleck që shkaktoi një...

Këtë Krishtlindje.., ‘Downsizing’ me Matt Damon!

Shikoni trailerin e ri për Downsizing, me aktoret kryesore, Matt Damon, Christoph Waltz, Hong Chau dhe Kristen Wiig!

Suburbicon : komedia e zezë nga George Clooney

Matt Damon, Julianne Moore dhe Oscar Isaac në Suburbicon, të drejtuar nga George Clooney. Shikoni trailer , dhe filmi del në teater me 27 tetor.

Matt Damon ne premieren e Thor me te shoqen

Matt Damon u shfaq ne tapetin e kuq ne shoqerine e bashkeshortes Luciana, ne premieren e filmit Thor Ragnarok. Te dy dukeshin te buzeqeshur teksa pozonin per fotografet.

Ja cili aktor i famshem do kete nje rol ne ‘Thor Ragnarok’

Megjithëse nuk është verifikuar zyrtarisht nga bosi i filmave, podcasti i Weekly Planet ka hedhur një thashethem te mundshëm. Duket se askush tjetër përveç Matt Damon nuk do te beje një paraqitje...

Teknologji

Përdorimi i celularit rrit rrezikun e mbipeshës

Përdorimi i smartphone-it për më shumë se 5 orë në ditë rrit rrezikun e mbipeshes me 43%. Këtë sugjeron një studim i bërë mbi studentët...

Most popular

Recent posts