10 C
Tirana
December 7, 2019
Fillimi Etiketimet Maral

Etiketim: maral

Hazal Kaya, denoncon një fans iranian për ‘stalking’

Hazal Kaya denoncoi për te dyten here, një fans nga Irani që e shqetësonte atë në mediat sociale dhe madje i dergonte dhurata. Sipas nje raporti nga Günaydın, Vitet e fundit, Zyra...

Teknologji

Përdorimi i celularit rrit rrezikun e mbipeshës

Përdorimi i smartphone-it për më shumë se 5 orë në ditë rrit rrezikun e mbipeshes me 43%. Këtë sugjeron një studim i bërë mbi studentët...

Most popular

Recent posts